Android'de Albüm Resmi Nasıl Eklenir?.

Android'de Albüm Resmi Nasıl Eklenir?

Bu wikiHow makalesi sana Android'indeki müziğe nasıl albüm resmi ekleyeceğini öğretecek. Şarkılarınız için harika albüm resimleri elde etmenin en iyi yolu Albüm Resmi Grabber uygulamasını kullanmaktır. Uygulamayı kolayca albüm kapağına göz atmak veya kendi fotoğraflarınızı şarkılarınıza eklemek için kullanabilirsiniz. Aşağıdaki adımlar, uygulamayı nasıl indireceğiniz ve kullanmaya başlayacağınız konusunda size yol gösterecektir!

Bilmeniz Gerekenler

• Albüm Sanatı Grabber, web'den albüm resmini indiren ücretsiz bir Android uygulamasıdır.
  • Albüm resmini indirdiğinizde, resmi Android'inize kaydettiğiniz herhangi bir şarkıya ekleyebileceksiniz.
  • Spotify gibi bir yayın hizmeti kullanıyorsanız albüm resmi otomatik olarak indirilir ve bir uygulama yüklemenize gerek kalmaz.

Adımlar

1. Adım 1 Play Store'dan Albüm Resmi Grabber'ı yükleyin.
    Google görselleri 1. Adım Play Store'dan Albüm Resmi Grabber'ı yükleyin.
    Albüm Sanatı Grabber'ı Play Store'dan yükleyin. Albüm çizimleri için müzik web sitelerini tarayan ücretsiz bir uygulamadır.
    • Uygulamayı yüklemek için Play Store'u açın (uygulama çekmecesindeki çok renkli üçgen simgesi), ardından albüm kapağı yakalayıcıyı arayın. Uygulamayı bulduğunuzda YÜKLE'ye dokunun .
  2. Adım 2 Albüm Resmi Grabber'ı açın.
    Google görselleri 2. Adım Albüm Resmi Grabber'ı açın.
    Albüm Resmi Grabber'ı açın. Bu, uygulama çekmecesindeki gri kayıt simgesidir. Ayarlarınıza bağlı olarak bunu ana ekranınızda da bulabilirsiniz.
  3. Adım 3 Bir şarkıya veya albüme dokunun.
    Google görseller 3. Adım Bir şarkıya veya albüme dokunun.
    Bir şarkıya veya albüme dokunun. Bu, “Resim seç” penceresini açar.
  4. Adım 4 Bir kaynak seçin.
    Google görselleri 4. Adım Bir kaynak seçin.
    Bir kaynak seçin. Albüm Resmi Grabber, LastFM , MusicBrainz veya SD kartınızdan albüm resmini alabilir . Seçildikten sonra eşleşen sonuçları içeren bir pencere görünecektir.
  5. Adım 5 Kullanmak istediğiniz albüm kapağına dokunun.
    Google görseller 5. Adım Kullanmak istediğiniz albüm kapağına dokunun.
    Kullanmak istediğiniz albüm kapağına dokunun. Bir onay penceresi görünecektir.
  6. Adım 6 Ayarla'ya dokunun.
    Google görselleri 6. Adım Ayarla'ya dokunun.
    Ayarla'ya dokunun . Albüm resmi artık seçilen şarkıya veya albüme bağlandı.