Bakımlı Hintli Bir Adam Nasıl Olunur?.

Bakımlı Hintli Bir Adam Nasıl Olunur?

Erkekler için bakımın yüz tıraşı, banyo ve iyi ütülenmiş kıyafetlerden başka bir şey olmadığı günler geride kaldı. Hintli erkekler farklı bir top oyunuyla karşı karşıyadır ve temelleri anlamak ve etrafınızdakileri etkilemek önemlidir.

Adımlar

1. Adım 1 Cildinize iyi bakın.
    Google görseller Adım 1 Cildinize iyi bakın.
    Cildinize iyi bakın. Kadınlar yapabiliyorsa biz neden yapamayalım? Bu, imajınıza önem verdiğinizi ve 20 yıl sonra cildinizin yaşıtlarınızın çoğundan daha iyi olacağını gösterir.
  2. Adım 2 Uygun hijyen uygulayın.
    Google görselleri 2. Adım Uygun hijyen uygulayın.
    Uygun hijyen uygulayın. Her gün duş alın, günde iki kez dişlerinizi fırçalayın ve diş ipi kullanın.
  3. Adım 3 Egzersiz yapın.
    Google görselleri 3. Adım Çalışın.
    Antrenman yapmak. İyi bir vücut uzun bir yol kat edebilir. Çevrenizdeki insanların dikkatini çeker ve fiziksel olarak da fit olursunuz.
  4. Adım 4 Tıraş...
    Google görseller Adım 4 Tıraş...
    Tıraş olmak . Bu sadece yüzünüz için değil vücudunuzun diğer kısımları için de geçerlidir. Çılgın sırt kılları birçok insan için büyük bir engeldir. Sakalınız varsa, iyi kesilmiş halde tutun.
  5. Adım 5 Ağız kokusundan kaçının.
    Google görseller 5. Adım Ağız kokusundan kaçının.
    Kötü nefesten kaçının. Kimse nefesi kötü kokan bir adamı öpmek istemez. Bu tür acil durumlar için yanınızda nane bulundurun. Dişlerinizdeki lekeleri çıkarmak için her yemekten sonra sakız çiğneyin.
  6. Adım 6 Tek kaştan kurtulun.
    Google görseller 6. Adım Tek kaştan kurtulun.
    Tek kaştan kurtulun. Tek kaşlar pek çekici değildir, bu nedenle eğer varsa iyi bir cımbız kullanın ve kaşlarınızı birleştiren tüyleri çekin. Daha düzgün görünecek.
  7. Step 7 Wear fitted clothes.
    Google görseller 7. Adım Üzerinize oturan kıyafetler giyin.
    Bedene oturan kıyafetler giyin. Bu çok önemli. Keskin hatlara sahip yakışıklı bir adam, kendisine tam oturmayan kıyafetler giyerse gözden kaçabilir.
  8. Step 8 Keep your hands and legs clean.
    Google görseller 8. Adım Ellerinizi ve bacaklarınızı temiz tutun.
    Ellerinizi ve bacaklarınızı temiz tutun. Tırnaklarınızı ve ayak tırnaklarınızı kesin. Altlarında kir olmadığından emin olun. Kirli bir çift el çok kötü bir ilk izlenim bırakır.
  9. Step 9 Change your hairstyle.
    Google görseller 9. Adım Saç stilinizi değiştirin.
    Saç stilini değiştir. Son on yıldır aynı saç stilini kullanıyorsanız, yeni moda saç stillerine bakmanın zamanı geldi. Onları deneyin!
  10. Step 10 Stand up straight!
    Google görseller Adım 10 Dik durun!
    Dik durun! Eğilmeyin. İyi bir duruşa sahip bir adam kendinden emin görünür.
  11. Step 11 Make sure you smell nice.
    Google görseller 11. Adım Güzel koktuğunuzdan emin olun.
    Güzel koktuğundan emin ol. Deodorant kullanın. Koltuk altları için roll-on yapılması tavsiye edilir. Kolonyaya gelince, onu çok fazla sürmeyin.
  12. Step 12 Read men's magazines.
    Google görseller Adım 12 Erkek dergilerini okuyun.
    Erkek dergilerini okuyun. Bu dergilerde moda dünyasında olup bitenler hakkında pek çok bilgi var, bu yüzden güncel kalın.
  13. Step 13 Eat well.
    Google görselleri 13. Adım İyi yiyin.
    İyi ye. Çok fazla abur cubur yemeyin. Sağlığınıza ve figürünüze fayda sağlayacak dengeli bir beslenmeyi sürdürün.
  14. Step 14 Polish your shoes.
    Google görseller Adım 14 Ayakkabılarınızı cilalayın.
    Ayakkabılarını cilala. Eğer korkaklarsa, bir kez daha iyi durumda olmalarını sağlayın.
  15. Step 15 If you smoke or drink at all, do so only occasionally.
    Google görselleri 15. Adım Sigara içiyorsanız veya içki içiyorsanız, bunu yalnızca ara sıra yapın.
    Sigara içiyorsanız veya içki içiyorsanız, bunu yalnızca ara sıra yapın. Ancak içki içmemeniz veya sigara içmemeniz daha iyidir.
  16. Step 16 Try different styles of clothing.
    Google görseller 16. Adım Farklı giyim tarzlarını deneyin.
    Farklı giyim tarzlarını deneyin. Sizin için en iyisinin ne olduğunu görün.
  17. Step 17 Use a firm handshake.
    Google görseller Adım 17 Sıkı bir el sıkışma yapın.
    Sağlam bir el sıkışma kullanın. Birisiyle el sıkışırken gözlerinin içine bakın ve yüzünüzde bir gülümseme olsun. Bu harika bir ilk izlenim bırakıyor.
  18. Step 18 Be systematic.
    Google görselleri Adım 18 Sistematik olun.
    Sistematik olun. İşinizde ve görünüşünüzde perişan olmayın. Yüzünüze ve vücudunuza iyi bakın ve masanızı temiz tutun.
  19. Step 19 Clear out your wallet.
    Google görseller Adım 19 Cüzdanınızı boşaltın.
    Cüzdanınızı boşaltın. Cüzdanınızı makbuz, kupon, kredi kartı vb. ile doldurmayın. Yalnızca gerekli şeyleri saklayın. Cüzdanınızın eskimiş olup olmadığını kontrol edin. Eğer öyleyse, yeni bir tane almanın zamanı geldi.
  20. Step 20 Sleep well.
    Google görselleri Adım 20 İyi uyuyun.
    İyi uykular. Günde yaklaşık 8-10 saat uyuyun. Bu sizi taze tutacak ve gözlerinizin altında koyu halkaların oluşması olasılığını azaltacaktır.
  21. Step 21 Take a bath every day, twice if it’s hot, and wear antiperspirant or deodorant to keep smelling fresh.
    Google görseller Adım 21 Her gün, hava sıcaksa iki kez banyo yapın ve taze kokuyu korumak için terlemeyi önleyici veya deodorant kullanın.
    Her gün, eğer hava sıcaksa iki kez banyo yapın ve taze kokuyu korumak için terlemeyi önleyici veya deodorant kullanın. Ancak kötü hijyeni deodorantla maskeleyemeyeceğinizi unutmayın.
  22. Step 22 Use lotions and sunscreens designed for men to take care of your skin; softer skin is touched more often.
    Google görseller 22. Adım Cildinizin bakımı için erkeklere özel tasarlanmış losyonlar ve güneş kremleri kullanın; Daha yumuşak bir cilde daha sık dokunulur.
    Cildinize bakım yapmak için erkeklere özel tasarlanmış losyonlar ve güneş kremleri kullanın; Daha yumuşak bir cilde daha sık dokunulur.
  23. Step 23 Brush your teeth regularly and invest in breath sprays or mints when you are leaving the house and eating out.
    Google görseller 23. Adım Dişlerinizi düzenli olarak fırçalayın ve evden çıkarken ve dışarıda yemek yerken nefes spreyleri veya nane satın alın.
    Dişlerinizi düzenli olarak fırçalayın ve evden çıkarken ve dışarıda yemek yerken nefes spreylerine veya nanelere yatırım yapın.
  24. Step 24 Watch the feet.
    Google görseller 24. Adım Ayaklara dikkat edin.
    Ayaklara dikkat edin. Ayaklarınızın ve tırnaklarınızın bakımı da önemlidir, özellikle Hindistan'ın sıcak havasını göz önünde bulundurarak parmak arası terlikleri daha sık giymek isteyebilirsiniz. Profesyonelce bakım yaptırmak için bir spa gününe yatırım yapın; aynı şey elleriniz için de geçerli.
    • Spaya gitmeseniz bile kirli ve bakımsız ayakların mazereti olamaz. Ayakkabıları çıkardığınızda ayak mantarı oluşmasını ve ayakların kokmasını önlemek için duştan sonra ayaklarınızı iyice kurulayın.
    • Emici pamuklu çoraplar giyin.
  25. Step 25 Shave the hair away.
    Google görseller Adım 25 Saçları tıraş edin.
    Saçları tıraş edin. Burun deliklerindeki, kulaklardaki kıllar, vahşi göğüs kılları ve tek kaş tamamen sahtedir. Şimdi vücudunuzun her yerine ağda yapmanızı önermiyoruz. Önemli olan işleri kontrol altında tutmaktır.
    • Kaşlarınızı düzenli olarak kesin ve arkadaki kılların alınması için randevu alın.
    • Banyo yapmadan önce koltuk altlarınızı ve kasık bölgenizi sık sık düzeltin. Burun ve kulaklardaki kıllar ise mümkünse tamamen ve kalıcı olarak alınmalıdır.
  26. Step 26 Smell great.
    Google görselleri 26. Adım Harika kokuyor.
    Harika kokuyor. Çok fazla kolonya en az vücut kokusu kadar iğrençtir. Harika kokmak için şişenin tamamını kullanmanıza gerek yok. Tüm nabız yerlerine (boğaz ve bilekler) biraz ıslatın ve görev tamamlanır. Bu özellikle daha ağır ve daha uzun ömürlü kokular için geçerlidir.
  27. Step 27 Keep abreast with the world of fashion.
    Google görseller Adım 27 Moda dünyasını yakından takip edin.
    Moda dünyasını yakından takip edin. Hint modası ve modern Hintli erkekte harika görünen şeyler hakkında pek çok erkek dergisi var: bunları okuyun. Vogue'da ne olduğunu bildiğiniz ve ona sadık kaldığınız için ekstra puan kazanacaksınız.
  28. Step 28 Take extra care on your choice of watch, belt and shoes – those are the marks of true style in a man.
    Google görseller Adım 28 Saat, kemer ve ayakkabı seçiminize daha fazla dikkat edin; bunlar bir erkekte gerçek stilin işaretleridir.
    Saat, kemer ve ayakkabı seçiminize daha fazla dikkat edin; bunlar bir erkekte gerçek stilin işaretleridir. Elbette kişisel tarzınızı her zaman giyim tarzınıza yansıtabilirsiniz ve buna ayak uydurmak için bacağınızı kırmanıza gerek kalmaz.
    • Beş yıl önce giydiğiniz kıyafetlerin aynısına takılıp kalmadığınızdan emin olun.
    • Her zaman temiz ve iyi ütülenmiş kıyafetler giydiğinizden emin olun.
  29. Step 29 Keep clean hair.
    Google görseller 29. Adım Saçlarınızı temiz tutun.
    Saçlarınızı temiz tutun. Erkek olmanız saçlarınızı kirli bırakıp ortalıkta uçuşmanız gerektiği anlamına gelmez. Düzenli saç kesimi yapın ve saçınızı temiz, nemli ve parlak tutmak için iyi saç ürünleri kullanın. Haftada iki veya üç kez şampuanlayın ve özellikle şekillendirici ürünler kullanıyorsanız iyice durulayın.
  30. Step 30 Develop confidence.
    Google görselleri Adım 30 Güven geliştirin.
    Güven geliştirin. Bakımlı Hintli erkeğin kendinden emin ve kendinden emin olması gerekir. Ayağa kalkın ve düz yürüyün, omuzlar geride ve göğüs dışarıda. El sıkışmalarınızı sıkı tutun ve açık ve otoriter bir şekilde konuşun.

Video

Uyarılar

• Çok fazla kolonya sürmeyin, çünkü bu çok güçlü olacaktır ve insanları rahatsız edecektir. Teşekkürler Faydalı 1 Faydalı Değil 0

İhtiyacınız Olan Şeyler

• İyi bir stilist
  • İyi bir spor salonu
  • Para