Skyrim'de Nasıl Bülbül Olunur?.

Skyrim'de Nasıl Bülbül Olunur?

Yani en büyük gölge hırsızı olmak mı istiyorsun? Bülbül olmak size harika bir hikayenin yanı sıra özel güçler ve zırhlar da kazandırır, bu yüzden güzel bir yan görev için buna bir göz atın. Hırsızlar Loncasına katılarak başlayın ve okumaya devam edin.

Adımlar

1. Adım 1 Riften'e Gidin...
    Google görseller Adım 1 Riften'e gidin...
    Haritanın sağ alt köşesindeki Riften'e gidin; oraya gitmediğiniz için hızlı seyahate izin verilmiyorsa bir araba kiralayın.
  2. Adım 2 Brynjolf'a ulaşana kadar yolunuza çıkan her görevi yapın, oradan karakteriniz Hırsızlar Loncasına girecek.
    Google görselleri Adım 2 Brynjolf'a ulaşana kadar yolunuza çıkan her görevi yapın, oradan karakteriniz Hırsızlar Loncası'na girecek.
    Brynjolf'a ulaşana kadar önünüze çıkan her görevi yapın, oradan karakteriniz Hırsızlar Loncası'na girecek.
  3. Adım 3 Hırsızlar Loncası görevlerini yapın.
    Google görselleri 3. Adım Hırsızlar Loncası görevlerini yapın.
    Hırsızlar Loncası görevlerini yapın. Doğru kişiye ulaştığınızda, Mercer adında bir adamla birlikte düşmanını bulup suikast düzenlemek için bir mağaraya gideceksiniz. Düşmanı (Karliah adında bir kadın Dunmer) size felçle zehirlenmiş bir ok atacak. Ara sahnelerin üzerinden geçin.
  4. Adım 4 Karliah ile konuşun.
    Google görselleri 4. Adım Karliah ile konuşun.
    Karliah'la konuş. Sana her şeyi anlatan Karliah ile uyanacaksın. Yanıt seçenekleri alırsanız nazik olmayı deneyin. Size şu anki düşmanınız Mercer'ı vurmaya çalıştığını söyleyecektir. Ona güvenin ve onu takip edin.
  5. Step 5 Do anything else of the quest until you get back to the Thieves Guild's Ragged Flagon Cistern.
    Google görselleri 5. Adım Hırsızlar Loncası'nın Ragged Flagon Sarnıcı'na dönene kadar görevdeki diğer her şeyi yapın.
    Hırsızlar Loncası'nın Ragged Flagon Sarnıcı'na dönene kadar görevle ilgili diğer her şeyi yapın. Brynjolf'la konuşacaksın ve ona, Dunmer seni kurtarana kadar Mercer'in (şimdiki düşmanın) seni öldüreceğini söyleyeceksin.
  6. Step 6 Go through anything else until you get to the place near the Shadow Stone.
    Google görselleri 6. Adım Gölge Taşı'nın yakınındaki yere ulaşana kadar diğer her şeyin üzerinden geçin.
    Gölge Taşı'nın yakınındaki yere ulaşana kadar her şeyden geçin. Karliah ve Brynolf seninle orada buluşacak.
  7. Step 7 Follow them into the cave.
    Google görselleri 7. Adım Onları mağaraya kadar takip edin.
    Onları mağaraya kadar takip edin. Önlerine gidin ve onlar size ulaşana kadar bekleyin. Zırh Taşını etkinleştirin.
  8. Step 8 Put on the Nightingale armor.
    Google görselleri 8. Adım Bülbül zırhını giyin.
    Bülbül zırhını giy. Üç aşamalı platformlara ulaşana kadar Brynjolf ve Karliah'ı takip edin. Karliah sana batı platformuna gitmeni söyleyecek. Ara sahnelerin üzerinden geçin.
  9. Step 9 Finished.
    Google görselleri 9. Adım Tamamlandı.
    Bitti.