Roblox'ta Kopyalama ve Yapıştırma.

Roblox'ta Kopyalama ve Yapıştırma

Bu wikiHow makalesi sana Roblox'ta sohbette nasıl kopyalayıp yapıştıracağını öğretecek. Windows bilgisayar kullanıyorsanız klavye kısayolu tanıdık gelecektir ancak Mac kullanıcılarının metni kopyalamak için aynı tuş bileşimine basması gerekecektir. Mobil kullanıcılar kopyalamak istedikleri kelimeye dokunup basın, kopyalamak istedikleri tüm kelimeleri vurgulamak için seçim aracını hareket ettirin ve ardından Kopyala'ya basın . Bundan sonra, yapıştırabilecekleri kopyalanmış metin olduğunu belirten bir pano simgesi görünecektir.

Adımlar

1. Adım 1 Roblox'ta sohbeti açın.
    Google görselleri 1. Adım Sohbeti Roblox'ta açın.
    Roblox'ta sohbeti açın. Sohbet kutusuna tıklayabilir veya klavyenizdeki / tuşuna basabilirsiniz.
  2. Adım 2 Kopyalamak istediğiniz metni vurgulayın.
    Google görselleri 2. Adım Kopyalamak istediğiniz metni vurgulayın.
    Kopyalamak istediğiniz metni vurgulayın. Farenizi kullanarak vurgulamak için metni seçin.
  3. Adım 3 Ctrl+C'ye basın.
    Google görselleri 3. Adım Ctrl+C tuşlarına basın.
    Ctrl+C'ye basın . Bu klavye kombinasyonu, vurgulanan metni panonuza kopyalayacaktır.
    • Mac kullanıyor olsanız bile Cmd yerine Ctrl tuşuna basın .
  4. Adım 4 Yapıştırmak için Ctrl+V (Windows) ⌘ Cmd+V (Mac) tuşlarına basın.
    Google görselleri Adım 4 Yapıştırmak için Ctrl+V (Windows) ⌘ Cmd+V (Mac) tuşlarına basın.
    Yapıştırmak için Ctrl+V (Windows) ⌘ Cmd+V (Mac) tuşlarına basın . Kopyalanan metni herhangi bir yere yapıştırabilirsiniz. Kopyalanan metni birden çok kez yapıştırmak istiyorsanız o tuş kombinasyonuna tekrar basın.
    • Roblox sayı dizilerini filtreleyebilir; bu nedenle sayıları sohbete yapıştırmada sorun yaşıyorsanız teker teker girmeyi deneyin.