Ona Onu Sevdiğinizi Söylemenin 14 Sevimli Yolu (Metinler, Notlar ve Söylenecek Tatlı Şeyler).

Ona Onu Sevdiğinizi Söylemenin 14 Sevimli Yolu (Metinler, Notlar ve Söylenecek Tatlı Şeyler)

Onun gününü aydınlatmak deli gibi gülümsemenize neden olur ve siz de büyük bir yaratıcılıkla “Seni seviyorum” demek istersiniz. Belki onu tatlı sözlerle neşelendirmek ya da cilveli bir mesajla yüzünü kızartmak istersiniz. Dikkatini çekmek için söylenecek tonlarca romantik şey ve gönderilecek eğlenceli mesajlar var. Ona onu sevdiğinizi söylemenin bazı sevimli yollarını göstereceğiz! Kalbini eritmek için bunlardan birini deneyin.

Adımlar

1

"Seni her düşündüğümde gülümsüyorum."

1. Takdir edildiğini ona bildirmek için spontane bir mesaj gönderin.
    Google görselleri Takdir edildiğini belirtmek için spontane bir metin gönderin.
    Takdir edildiğini ona bildirmek için spontane bir mesaj gönderin. Günün rastgele bir saatinde ona iltifat edin. Sizi ne kadar iyi hissettirdiğine ve onunla ilgili herhangi bir anlık düşüncenin kalbinizi nasıl ısıttığına dikkat edin. Onunla ilgili kurduğunuz tüm tatlı ve eğlenceli hayallere odaklandığınızda, onu neşelendirecek ve motive edeceksiniz.
    • “Yine seni düşünüyorum! Sen benim en sevdiğim dikkat dağıtıcı şeysin.
    • “Günaydın, muhteşem! Bu kahve neredeyse senin kadar sert.”
    • “Sen benim mutlu yerimsin. Keşke kolların bana dolansaydı!
    • "Ne kadar akıllı olduğunu ve inisiyatif kullanabildiğini seviyorum."
2

"Bana dünyanın zirvesindeymişim gibi hissettiriyorsun."

1. Zaman içinde sizin için yaptığı her şey için ne kadar şanslı olduğunuzu söyleyin.
    Google görselleri Zaman içinde sizin için yaptığı her şey için ne kadar şanslı olduğunuzu söyleyin.
    Zaman içinde sizin için yaptığı her şey için ne kadar şanslı olduğunuzu söyleyin. Sizi desteklediği tüm yollardan dolayı ona hayran olun ve hayatınıza nasıl kattığını ona bildirin. Küçük iyiliklere ve büyük jestlere dikkat çekin. Belki sabahları size her zaman çay yapıyor ya da bozuk bir dizüstü bilgisayarı tamir ediyordu. Hayatınıza nasıl katkıda bulunduğunu fark ettiğinizi ve kalbinin hızla uçacağını ona anlatın.
    • "Her zaman çok destekleyicisin. Sen olmasaydın hayatım aynı olmazdı."
    • “Bilgisayarımı tamir ettiğiniz için teşekkür ederim! Sen dünyadaki en ateşli ve en zeki adamsın ve tamamen benimsin!
    • “Annemle babama şehri gezdirdiğin için teşekkürler! Sen mükemmel bir tur rehberisin. Bu gece sana kesinlikle borcumu ödeyeceğim. ?”
3

“Aman Tanrım, çok tatlı! Şu videomuza bakın!"

1. Eğlenceli anılarınızı paylaşmak için eski fotoğraf ve videoları gönderin.
    Google görselleri Eğlenceli anılarınızı paylaşmak için eski fotoğraf ve videoları gönderin.
    Eğlenceli anılarınızı paylaşmak için eski fotoğraf ve videoları gönderin. Telefonunuzu inceleyin ve komik veya sevimli anları arayın. Belki geçen hafta ona sıcak çikolata aldığınızda ya da birlikte heyecan verici bir tatil partisine gittiğinizde burnuna krem ​​şanti bulaşmış olabilir. Sizi gülümseten fotoğraf veya klipleri arayın ve paylaşın. Ona mükemmel bir şekilde beni tavlamasını sağlayacaksın.
    • “Bu fotoğrafımız çok sevimli değil mi?! ?”
    • "YÜKSEK SESLE GÜLMEK! Birlikte geçirdiğimiz ilk karaoke gecemizden bir klip buldum! ?”
    • “Aaa! Fotoğraf rulomu karıştırıyordum ve bunu buldum! O kostüm yarışmasını gerçekten öldürdük! ?”
4

"Sana ince bir yazı gibi bakmamı sağlıyorsun."

1. Onu güldürmek için ona cilveli bir şaka yapın.
    Google görselleri Onu güldürmek için ona cilveli bir şaka yapın.
    Onu güldürmek için ona cilveli bir şaka yapın. Ondan çok etkilendiğinizi söyleyen şımarık tek satırlık sözler kullanın. Mizah anlayışınız ve eğlenceyi seven tavrınız onun birlikte oynamak istemesini sağlayacaktır. Siz ikiniz kendinizi kimin daha yaratıcı olabileceğini görmek için aptalca bir ileri geri hareketin içinde bulabilirsiniz.
    • “Bu gece bir korku filmi izlemek ister misin? Elimi tutmana bile izin vereceğim tatlım!”
    • “Ah. Çenem düştü. Şu Instagram fotoğrafı o kadar sıcak ki canımı acıtıyor. ?”
    • “Susadım ve sen ihtiyacım olan uzun bardak susun. ?”
5

“Arkadaşlarım senin ne kadar mükemmel olduğunu kıskanıyor!”

1. Ona ego desteği sağlamak için diğer insanların erkeğinizi nasıl fark ettiğini belirtin.
    Google görselleri Ona ego desteği sağlamak için diğer insanların erkeğinizi nasıl fark ettiğini gösterin.
    Ona ego desteği sağlamak için diğer insanların erkeğinizi nasıl fark ettiğini belirtin. Arkadaşlarınız ve hatta yabancılarınız onun çekici veya gerçekten çekici olduğunu görürse bundan bahsedin. Ona başkalarının onun hakkında neleri takdir ettiğini söyleyin, böylece onun tüm özel niteliklerine değer veren tek kişinin siz olmadığınızı bilsin. Bağlantınızda süper güvende olduğunuzdan etkilenecektir.
    • "Tanıdığım herkes senin yanında olmayı seviyor!"
    • “Dün geceki partide çok popülerdin bebeğim! Herkes en iyi esprileri senin yaptığını söylüyor."
    • “Markette herkes seni kontrol ediyordu. Onları suçlayamam!”
6

“Seninle gurur duyuyorum ve senin olmaktan gurur duyuyorum!”

1. Onun kişiliğine hayran olduğunuzu ve kendisine tapınıldığını hissedeceğini ona bildirin.
    Google görselleri Kişiliğine hayran olduğunuzu ve kendisine tapınıldığını hissedeceğini ona bildirin.
    Onun kişiliğine hayran olduğunuzu ve kendisine tapınıldığını hissedeceğini ona bildirin. Onun doyamayacağınız tüm muhteşem özelliklerini listeleyin ve onun sizin gözünüzde mükemmel olduğunu bilmesini sağlayın. Onun kalbinizde nasıl özel bir yere sahip olduğunu ve onun hayatının bir parçası olmaktan onur duyduğunuzu, çünkü bu onun gerçekten özel hissetmesini sağlayacağını ifade edin. Mesajınız onu eritecek ve ne kadar destekleyici olduğunuzu kesinlikle fark edecektir.
    • “Kimse mükemmel değil… senden başka! ?”
    • "Sana biraz takıntılıyım! Elimde değil."
    • "Gerçek olamayacak kadar iyisin! Hayatımı bir rüya haline getiriyorsun!
7

“Bu gece gelmeni sabırsızlıkla bekliyorum!”

1. Arkadaşlığı konusunda heyecanlandığınızı ve eğlenceli bir ziyaret hayal edeceğini söyleyin.
    Google görselleri Şirketi için heyecanlandığınızı ve eğlenceli bir ziyaret hayal edeceğini söyleyin.
    Arkadaşlığı konusunda heyecanlandığınızı ve eğlenceli bir ziyaret hayal edeceğini söyleyin. Onu sık sık görseniz bile, her zaman onunla vakit geçirmeyi sabırsızlıkla beklediğinizi ona hatırlatın. Hazırladığınız özel bir akşam yemeğinden ya da ona beslediğiniz sevgiden bahsedebilirsiniz. Mesajlarınızda iyimser ve umutlu bir tutum sergileyin, onunla olan bağınızı güçlendireceksiniz.
    • “Bütün hafta sana sarılmadım! Ama bunu bir saat içinde çözeceğiz!”
    • “Bu gece şarabı çıkarıp siyah elbiseyi giyeceğim! Sadece senin için. ?”
    • “Sen benim cuma gecesi ikramımsın. ?”
8

“Bu yatak sensiz yalnız!”

1. Onu kızdırmak ve rahatsız etmek için mesajlarınızı renklendirin.
    Google görselleri Onu kızdırmak ve rahatsız etmek için metinlerinizi renklendirin.
    Onu kızdırmak ve rahatsız etmek için mesajlarınızı renklendirin. Eğer onu ele geçirmek için sabırsızlanıyorsan, söyle ona! Onunla tam olarak ne yapmak istediğinizi söylemek için doğrudan bir dil kullanın veya şakacı ipuçlarıyla onu kızdırın. Hemen sizin yerinize gelmesi için ona ilham verebilir veya bütün gün kaynamaya devam etmesini sağlayabilirsiniz. Her iki durumda da, bağımlısı olacak ve seni ciddi şekilde özleyecek.
    • "İşten ne zaman çıkıyorsun? Sana en kısa sürede ihtiyacım var. ? ”
    • "Soyunma odasında selfie çekmek zorunda kaldım. Bunlardan hangisi daha yaramaz görünüyor? ?”
    • "İşte aklımda olduğunu gösteren bir video...?"
9

"Seninle uyanmayı seviyorum!"

1. Uzun süreli bir ilişkiniz varsa ona her günün özel olduğunu söyleyin.
    Google görselleri Uzun süreli bir ilişkiniz varsa ona her günün özel olduğunu söyleyin.
    Uzun süreli bir ilişkiniz varsa ona her günün özel olduğunu söyleyin. Aylar hatta yıllar sonra bile ona hayallerinizin erkeği olduğunu söylemek ona güven verir. Birlikte geçirdiğiniz romantik geceler için ona teşekkür edin ve paylaştığınız küçük anları övün. İlk buluşmanın kıvılcımını yakalayacak ve aynı zamanda onu aranızdaki bağa ve bağlantıya hayran bırakacaksınız.
    • "Beş yıl geçti ve sen hâlâ tanıdığım en iyi adamsın."
    • “Birlikte sabah kahvemizi içmeyi seviyorum! Günümün en güzel kısmı bu."
    • “Bulaşıkları yıkarken bile seni hayal ediyorum. ?”
10

“Bugün benim izin günüm! Bil bakalım bunu kiminle geçiriyorum?”

1. Ona kaliteli zaman yaşatın ve onun arkadaşlığını sevdiğinizi anlayacaktır.
    Google görselleri Ona kaliteli zaman ısmarlayın, onun arkadaşlığını sevdiğinizi anlayacaktır.
    Ona kaliteli zaman yaşatın ve onun arkadaşlığını sevdiğinizi anlayacaktır. Eğer sabırsızlıkla beklediğiniz bir tatiliniz veya uzun bir hafta sonunuz varsa, onu sizinle birlikte geçirmeye davet edin. İkinizin de sevdiği heyecan verici veya rahatlatıcı aktivitelere katılın. Uzun bir yürüyüşe çıkabilir veya en sevdiği filmleri izlerken kanepede kucaklaşabilirsiniz. Yakında tüm dikkatinizi çekeceğine dair ona güvence verin.
    • "Sakinleşmeliyim ve bu seninle olmalı."
    • "Hadi birlikte tembel bir hafta sonu geçirelim, yakışıklı."
    • “Boş zamanlarımda her zaman dalkavukluk yapıyorsun. ?”
11

"Git kapının eşiğini kontrol et, tatlım!"

1. Onun içini ısıtmak için aldığınız bir hediye hakkında ipucu verin.
    Google görselleri Onun içini ısıtmak için aldığınız bir hediyeye dair ipucu.
    Onun içini ısıtmak için aldığınız bir hediye hakkında ipucu verin. Hediyeniz yeni teslim edildiyse, ona haber verin ki kontrol etsin ve gülümsesin. Ayrıca onun için neler hazırladığınıza dair ipuçları vererek onu kızdırabilirsiniz. Minnettarlığınız onun gerçekten değerli olduğunu hissetmesini sağlayacak ve ona değer verdiğinizi anlayacaktır.
    • "Bunu senin için almam gerekiyordu!"
    • "Alışverişe çıktığımda seni düşündüm! Bu elde edilemeyecek kadar mükemmeldi!”
    • “Sen benim hayatımda bir hediyesin, bu yüzden sana davranmam gerekiyordu! ? Gelen kutunu kontrol et!"
12

“Tatile gidiyoruz!”

1. Onu bir maceraya hazırlamak için bir kaçış hakkında konuşun.
    Google görselleri Onu bir maceraya hazırlamak için bir kaçamaktan bahsedin.
    Onu bir maceraya hazırlamak için bir kaçış hakkında konuşun. Uzun süreli bir ilişki içindeyseniz yine de birçok yeni anı oluşturabilirsiniz. Onu bir geziyle şaşırtın ve hayatınızdaki rutinleri değiştirin. Ayrıca ikinizin de gitmek istediği bir tatil hakkında mesaj atabilir ve bunu eğlence için planlayabilirsiniz. Her iki durumda da ona bağlı olduğunuzu ve onu heyecanlandırmak istediğinizi anlayacaktır.
    • "Tatilde nereye gidelim bebeğim?"
    • "Hey! Kazak stoklayın! Bu kayak biletlerim var. ?❄️”
    • “Güneş kremi stoklayın çünkü Hawaii'ye gidiyoruz! ☀️”
13

“Bunu sadece senin için yaptım!”

1. Onu bayıltmak için yaratıcı tarafınızla etkileyin.
    Google görselleri Onu bayıltmak için yaratıcı tarafınızla etkileyin.
    Onu bayıltmak için yaratıcı tarafınızla etkileyin. Ona tüm zekanızı ve tatlılığınızı gösteren bir mesaj gönderin. Telefonunuzda bir aşk mektubu hazırlayabilir, hatta el yazısıyla yazılmış bir şiirin ekran görüntüsünü bile alabilirsiniz. Müzikle ilgileniyorsanız, bir şarkı kaydedebilirsiniz. Belki sen daha çok işle ilgileniyorsun. Ona ne kadar muhteşem olduğuna dair bir performans tablosu gönderebilirsiniz. Kendinizi nasıl ifade ederseniz edin, onu kutladığınızı bilecektir.
    • “Bana hâlâ aşk mektupları yazdırıyorsun! ?”
    • “Bu şarkıyı sadece senin için kaydettim! ?”
    • “Performans grafiğinin nasıl oluşturulacağını az önce öğrendim! İşte şimdiye kadarki en iyi erkek arkadaş olmanızın tüm yolları. ?”
14

“Her zaman arkanı kolladım!”

1. Her zaman bir takım olduğunuzu söylemek için paylaşacağınız gelecek hakkında konuşun.
    Google görselleri Her zaman bir takım olduğunuzu söylemek için paylaşacağınız gelecek hakkında konuşun.
    Her zaman bir takım olduğunuzu söylemek için paylaşacağınız gelecek hakkında konuşun. Koşulsuz sevginizi gösterin ve ona, hayat ona ne getirirse getirsin size güvenebileceğini hatırlatın. Bir çift olarak paylaştığınız güçlü yönleri ve önünüzde parlak zamanlar olduğunu kutlayın. O da sizin sevginizden emin olacak ve karşılığında size tapacaktır.
    • “Ben senin 1 numaralı hayranınım! Her zaman ve sonsuza dek. Sevimsiz ama gerçek. ?”
    • “Güçlü bir çift olduğumuzu inkar edemezsin bebeğim. ?”
    • "Önümüzde çok parlak bir gelecek var. Çok heyecanlıyım!"