Krusty Krab Nasıl Çizilir.

Krusty Krab Nasıl Çizilir

Nickelodeon'un animasyon televizyon dizisi SpongeBob SquarePants'ta yer alan kurgusal su altı restoranı Krusty Krab'ı nasıl çizeceğinizi öğrenmenin iki yolunu öğrenin! Bu basit adımları izleyerek bunu yapabilirsiniz.

Adımlar

Yöntem 1

Krusty Krab

1. Adım 1 Kağıdın alt ve en sağ kısmına yakın bir yere büyük bir dikdörtgen çizin.
    Google görselleri 1. Adım Kağıdın alt ve en sağ kısmına yakın bir yere büyük bir dikdörtgen çizin.
    Kağıdın alt ve en sağ kısmına yakın bir yere büyük bir dikdörtgen çizin.
  2. Adım 2 Dikdörtgenin en sağ tarafını çevreleyen bir eğri çizgisi çizin.
    Google görselleri 2. Adım Dikdörtgenin en sağ tarafını çevreleyen bir eğri çizgisi çizin.
    Dikdörtgenin en sağ tarafını çevreleyen bir eğri çizgisi çizin.
  3. Adım 3 Dikdörtgenin diğer tarafını çevreleyen başka bir eğri çizin.
    Google görselleri 3. Adım Dikdörtgenin diğer tarafını çevreleyen başka bir eğri çizin.
    Dikdörtgenin diğer tarafına yay oluşturan başka bir eğri çizin.
  4. Adım 4 Yayların arasına, dikdörtgenin merkezine yakın hizalanmış düz bir yatay çizgi çizin.
    Google görseller 4. Adım Yayların arasına, dikdörtgenin merkezine yakın hizalanmış düz bir yatay çizgi çizin.
    Yayların arasına dikdörtgenin merkezine yakın hizalanmış düz bir yatay çizgi çizin.
  5. Adım 5 İlk çizginin altına başka bir yatay çizgi çizin.
    Google görselleri 5. Adım İlk çizginin altına başka bir yatay çizgi daha çizin.
    İlk çizginin altına başka bir yatay çizgi çizin. Dibe çok daha yakın olmalı ve her iki yayın en uzak ucuna doğru uzanmalıdır.
  6. Adım 6 İlk çizimin sol tarafına, yanına dikey bir çizgi çizin.
    Google görselleri 6. Adım İlk çizimin sol tarafına, yanına dikey bir çizgi çizin.
    İlk çizimin sol tarafında yanına dikey bir çizgi çizin.
  7. Adım 7 Dikey çizginin üstüne, bir direğin üzerindeki bayrağa benzeyecek şekilde çam fıstığı şeklinde bir oval takın.
    Google görseller 7. Adım Dikey çizginin üstüne, bir direğin üzerindeki bayrağa benzeyecek şekilde çam fıstığı şeklinde bir oval ekleyin.
    Dikey çizginin üstüne, bir direğin üzerindeki bayrağa benzeyecek şekilde çam fıstığı şeklinde bir oval takın. Ona dik ve dikey çizgiyle aynı hizada, üstüne deniz tarağı şeklinde bir oval çizin (en hacimli kısmı yukarı bakacak şekilde).
  8. Adım 8 Krusty Krab'ın en uzak yayını ve tabanını çizmeye başlayın.
    Google görselleri 8. Adım Krusty Krab'ın en uzak yayını ve tabanını çizmeye başlayın.
    Krusty Krab'ın en uzak yayını ve tabanını çizmeye başlayın.
  9. Adım 9 Bu yay içerisinde Krusty Krab'ın çapraz damalı pencerelerini takip edin.
    Google görselleri Adım 9 Bu yay içerisinde Krusty Krab'ın çapraz damalı pencerelerini izleyin.
    Bu yay içerisinde Krusty Krab'ın çapraz damalı pencerelerini takip edin.
  10. Adım 10 Diğer yayın ve tabanının izini sürün.
    Google görselleri 10. Adım Diğer yayın ve tabanının izini sürün.
    Diğer yayın ve tabanının izini sürün.
  11. Adım 11 Ortasında bir baca olacak şekilde çatının üst kısmını çizin.
    Google görseller 11. Adım Ortasında bir baca olacak şekilde çatının üst kısmını çizin.
    Çatının üstünü ortada bir baca olacak şekilde çizin.
  12. Adım 12 Ayrıntıları ekleyin (ahşap doku ve afişler).
    Google görselleri 12. Adım Ayrıntıları ekleyin (ahşap doku ve afişler).
    Ayrıntıları ekleyin (ahşap doku ve afişler).
  13. Adım 13 Krusty Krab'ın alt kısmını çizin.
    Google görseller 13. Adım Krusty Krab'ın alt kısmını çizin.
    Krusty Krab'ın alt kısmını çizin.
  14. Adım 14 Araziyi ve Krusty Krab'ın girişine doğru gelen yolu takip edin.
    Google görselleri 14. Adım Krusty Krab'ın girişine doğru gelen arsanın ve yolun izini sürün.
    Krusty Krab'ın girişine doğru gelen arsayı ve yolu takip edin.
  15. Adım 15 Bir bambu direğinin üzerindeki deniz tarağı şeklindeki tabelayı çizmeye başlayın.
    Google görselleri 15. Adım Bir bambu direğinin üzerindeki deniz tarağı şeklindeki tabelayı çizmeye başlayın.
    Bir bambu direğinin üzerindeki deniz tarağı şeklindeki tabelayı izlemeye başlayın.
  16. Krusty Krab Nasıl Çizilir
    Google görseller Krusty Krab Nasıl Çizilir
    En üstteki kabuğun içine "Krusty Krab" kelimesini çizin.
  17. Adım 17 Gereksiz satırları kaldırın.
    Google görselleri Adım 17 Gereksiz satırları kaldırın.
    Gereksiz satırları kaldırın.
  18. Adım 18 Çizimi istediğiniz gibi renklendirin.
    Google görseller 18. Adım Çizimi istediğiniz gibi renklendirin.
    Çizimi istediğiniz gibi renklendirin.
Yöntem 2

Krusty Krab

1. Adım 1 Kağıdın alt ve orta alanına yakın bir yere büyük bir dikdörtgen çizin.
    Google görselleri 1. Adım Kağıdın alt ve orta alanına yakın bir yere büyük bir dikdörtgen çizin.
    Kağıdın alt ve orta kısmına yakın bir yere büyük bir dikdörtgen çizin.
  2. Adım 2 Her iki alt köşeden ve dikdörtgenin içinden, yandan dar açılı bir çizgi çizin.
    Google görseller Adım 2 Her iki alt köşeden ve dikdörtgenin içinden, yandan dar açılı bir çizgi çizin.
    Her iki alt köşeden ve dikdörtgenin içinden yandan dar açılı bir çizgi çizin.
  3. Adım 3 Dikdörtgenin tabanına yakın bir yere, her iki taraftan geçen yatay bir çizgi çizin.
    Google görselleri 3. Adım Dikdörtgenin tabanına yakın bir yere, her iki taraftan geçen yatay bir çizgi çizin.
    Dikdörtgenin tabanına yakın bir yere, her iki taraftan geçen yatay bir çizgi çizin.
  4. Adım 4 İlkinin üzerine, dikdörtgenin içine ve ortasına başka bir yatay çizgi çizin.
    Google görselleri 4. Adım İlkinin üzerine, dikdörtgenin içine ve ortasına başka bir yatay çizgi çizin.
    Dikdörtgenin içine ve ortasına, ilkinin üzerine başka bir yatay çizgi çizin.
  5. Adım 5 Orta yatay çizgiden dikdörtgenin tabanına doğru uzanan bir orta dikey çizgi çizin.
    Google görselleri 5. Adım Ortadaki yatay çizgiden dikdörtgenin tabanına doğru uzanan bir orta dikey çizgi çizin.
    Ortadaki yatay çizgiden dikdörtgenin tabanına doğru uzanan bir orta dikey çizgi çizin.
  6. Adım 6 İlk çizimin sol tarafına, yanına hafif kavisli dikey bir çizgi çizin.
    Google görseller 6. Adım İlk çizimin sol tarafına, yanına hafif kavisli dikey bir çizgi çizin.
    İlk çizimin sol tarafında, yanına hafif kavisli bir dikey çizgi çizin.
  7. Adım 7 Dikey çizginin üstüne, bir direğin üzerindeki bayrağa benzeyecek şekilde çam fıstığı şeklinde bir oval takın.
    Google görseller 7. Adım Dikey çizginin üstüne, bir direğin üzerindeki bayrağa benzeyecek şekilde çam fıstığı şeklinde bir oval ekleyin.
    Dikey çizginin üstüne, bir direğin üzerindeki bayrağa benzeyecek şekilde çam fıstığı şeklinde bir oval takın. Ona dik ve dikey çizgiyle aynı hizada, üstüne deniz tarağı şeklinde bir oval çizin (en hacimli kısmı yukarı bakacak şekilde).
  8. Adım 8 Dikdörtgenin altına, yakın başlayan ve dikdörtgenden uzaklaştıkça yayılan bir çift çizgi çizin.
    Google görselleri 8. Adım Dikdörtgenin altına, yakın başlayan ve dikdörtgenden uzaklaştıkça yayılan bir çift çizgi çizin.
    Dikdörtgenin altına, yakın başlayan ve dikdörtgenden uzaklaştıkça yayılan bir çift çizgi çizin.
  9. Adım 9 Krusty Krab'ın yanlarını ve üstünü çizmeye başlayın.
    Google görselleri 9. Adım Krusty Krab'ın yanlarını ve üstünü izlemeye başlayın.
    Krusty Krab'ın yanlarını ve üstünü izlemeye başlayın.
  10. Adım 10 Ayrıntıları ekleyin (ahşap doku ve afişler).
    Google görselleri 10. Adım Ayrıntıları ekleyin (ahşap doku ve afişler).
    Ayrıntıları ekleyin (ahşap doku ve afişler).
  11. Adım 11 Krusty Krab'ın yine ahşap dokulu alt kısmını çizin.
    Google görseller 11. Adım Krusty Krab'ın yine ahşap dokulu alt kısmını çizin.
    Krusty Krab'ın yine ahşap dokulu alt kısmını çizin.
  12. Adım 12 Çift kapıyı ve cam mağaza pencerelerini çizin. {"smallUrl":"https://www.wikihow.com/images/thumb/4/4c/Draw-the-Krusty-Krab-Step-30.jpg/v4-460px-Draw-the-Krusty-Krab- Step-30.jpg","bigUrl":"/images/thumb/4/4c/Draw-the-Krusty-Krab-Step-30.jpg/aid3903987-v4-728px-Draw-the-Krusty-Krab-Step -30.jpg","smallWidth":460,"smallHeight":345,"bigWidth":728,"bigHeight":546,"lisanslama":"

Lisans: Creative Commons