Fallout 4'te Parlayan Denize Nasıl Gidilir ve Hayatta Kalılır?.

Fallout 4'te Parlayan Denize Nasıl Gidilir ve Hayatta Kalılır?

Bu makale size, Fallout 4'ü gerçekten akıllara durgunluk veren bir oyun haline getiren eşsiz yerlerden biri olan Parlayan Deniz'de nasıl hayatta kalacağınızı öğretecek. Tehlikeli yaratıklarla dolu ve radyasyonla dolu! Hayatta kalmak istiyorsanız bu makaleyi okuyun!

Adımlar

1. Adım 1 WH.performans.clearMarks('image1_rendered'); WH.performans.mark('image1_rendered');...
    Google görselleri Adım 1 WH.performans.clearMarks('image1_rendered'); WH.performans.mark('image1_rendered');...
    Tehlikeli madde giysisi edinin. Parlayan Deniz'e seyahat ediyorsanız tehlikeli madde giysisi mutlak bir zorunluluktur. Tehlikeli madde kıyafetleri size 1000 radyasyon direnci sağlar. Tehlikeli madde giysisi almanın birkaç yolu vardır. En kolay yol, Diamond City'de bulunan Fallon's Basement'taki Becky Fallon'a gitmektir. Bununla birlikte, eğer limitleriniz yetersizse, diğer yollar Yangtze'ye, Marowski'nin Kimya Laboratuarına veya Cambridge Polimer Laboratuarlarına gitmek olabilir. Diğer bir yöntem ise iyi komşuda büyük kazma görevini yapmaktır.
  2. Adım 2 Güç Zırhını giyin.
    Google görselleri 2. Adım Güç Zırhı giyin.
    Güç Zırhı giyin. Parlayan Deniz'de hayatta kalmak için en ufak bir şans bile istiyorsanız Güç Zırhı zorunludur. Sizi Deathclaw'lardan, Radscorpions'tan, Feral Ghoul'lardan ve diğer tehlikeli düşmanlardan koruyacaktır. Aynı zamanda radyasyona karşı dayanıklılık da sağlar.
    • Nihai radyasyon koruması için tehlikeli madde giysinizin üzerine güç zırhı giyebilirsiniz.
  3. Adım 3 Önemli miktarda Rad-X ve RadAway getirin.
    Google görselleri 3. Adım Önemli miktarda Rad-X ve RadAway getirin.
    Önemli miktarda Rad-X ve RadAway getirin. Rad-X sizi 100 radyasyon noktasından koruyacaktır (etkinliğini artırmak için birden fazla nokta almak en iyisidir!). RadAway sizden 300 radyasyon noktasını otomatik olarak kaldıracaktır (bu miktarların modlara ve avantajlara bağlı olarak değişebileceğini unutmayın).
  4. Adım 4 Ağır silahlar ve bol miktarda cephane getirin.
    Google görseller 4. Adım Ağır silahlar ve bol miktarda cephane getirin.
    Ağır silahlar ve bol miktarda cephane getirin. Parlayan Deniz'e gittiğinizde öldürmeniz gereken birçok tehlikeli yaratıkla karşılaşacaksınız. Parlayan Deniz'de ya öldür ya da öl!