Bir Kişinin Signal Kullanıp Kullanmadığı Nasıl Anlaşılır.

Bir Kişinin Signal Kullanıp Kullanmadığı Nasıl Anlaşılır

Bu wikiHow makalesi sana, bir kişinin Android kullanarak mobil cihazında kullandığı etkinleştirilmiş bir Signal hesabı olup olmadığını nasıl kontrol edeceğini öğretir.

Adımlar

1. Adım 1 Android cihazınızda Signal uygulamasını açın.
    Google görselleri Adım 1 Android cihazınızda Signal uygulamasını açın.
    Android cihazınızda Signal uygulamasını açın. Signal simgesi mavi bir kutunun içindeki beyaz bir konuşma balonuna benzer. Signal, son sohbetlerinizin bir listesini açacaktır.
    • Signal tam ekranda bir sohbet konuşması açarsa sohbet listenize geri dönmek için geri düğmesine dokunun.
  2. Adım 2 Mavi kalem simgesine dokunun.
    Google görselleri 2. Adım Mavi kalem simgesine dokunun.
    Mavi kalem simgesine dokunun. Bu düğme sohbet listesinin sağ alt köşesindedir. Kişi listenizi getirecektir.
  3. Adım 3 Listede kişinizin adını bulun.
    Google görselleri 3. Adım Listede kişinizin adını bulun.
    Listede kişinizin adını bulun. Listenin geri kalanını görmek için ekranınızı aşağı kaydırabilir veya bir kişiyi adına veya numarasına göre hızlı bir şekilde bulmak için üstteki arama işlevini kullanabilirsiniz.
  4. Adım 4 Kişinizin adının yanındaki harfin rengini kontrol edin.
    Google görselleri 4. Adım Kişinizin adının yanındaki harfin rengini kontrol edin.
    Kişinizin adının yanındaki harfin rengini kontrol edin. Kişinizin tam adının ve numarasının yanında adının baş harfini göreceksiniz. Mektup mavi renkte yazılmışsa bu, kişinizin aktif bir Signal hesabı olduğu ve Signal kullandığı anlamına gelir. Griyse, kişinizin cihazında Signal yok demektir.