Bir Kişinin Sizinle İlgilenip İlgilenmediğini Nasıl Anlarsınız?.

Bir Kişinin Sizinle İlgilenip İlgilenmediğini Nasıl Anlarsınız?

Birisi seninle flört ediyorsa bu seninle ilgilendiği anlamına mı gelir? Birinin sizinle ilgilendiğini bilmek zor olabilir, özellikle de muhtemelen reddedilmiş hissetmek istemediğiniz için. Bir kişinin ilgilenip ilgilenmediğini bilmek, onun sözlü ve sözsüz ipuçlarına bakmanın yanı sıra davranışlarını değerlendirmek anlamına da gelir. Sizinle, özellikle de birebir vakit geçirmek isteyip istemediklerini anlayın.

Adımlar

Metinlerinizi Analiz Edin: Aşk İçgörüleri Kazanın

Hiç mesajlarınıza bakıp "Benden hoşlanıyorlar mı?" diye düşündünüz mü? veya "Bu zehirli mi?" Yapay zeka destekli metin analizörümüzün sizin için işleri analiz etmesine izin verin.

Neyi analiz etmek istersiniz?

Adın ne? (isteğe bağlı)

Adınızı vermeniz, tavsiyeleri sizin bakış açınıza göre uyarlamamıza olanak tanır.

Ne öğrenmek istersin?

İlişkimiz hakkında genel bilgiler istiyorum. Benden hoşlanıyorlar mı? Sağdaki kim? Bu zehirli mi? Metinlerimi Analiz Et Bu yanıt wikiHow AI Analizi tarafından desteklenmektedir Daha Fazla Bölüm 1

Sözsüz İpuçlarına Nasıl Yanıt Verilir?

1. Adım 1 Gözlerini yakaladığınıza dikkat edin.
    Google görselleri 1. Adım Gözlerini yakaladığınızda dikkat edin.
    Gözlerini yakaladığınızda dikkat edin. Birinin gözlerine bakarak onun hakkında çok şey anlayabilirsiniz. Gözlerinizin içine bakan veya normalden biraz daha uzun süre göz teması kuran biri ilgi gösteriyor olabilir. Gözlerini bir kereden fazla yakalarsanız dikkat edin.
    • Gözlerinizi kilitlediğinizde gülümseyebilir veya 'yakalanmaktan' hoşlandıklarını belirtebilirler.
  2. Adım 2 Beden diline bakın.
    Google görselleri 2. Adım Vücut dillerine bakın.
    Vücut dillerine bakın. Beden dili, birinin nasıl hissettiğinin sırlarını oldukça kolay bir şekilde ortaya çıkarabilir çünkü beden dilinin arkasına saklanmak zordur. Kollarını kavuşturuyorsa ve sizden uzak duruyorsa ilgilenmeyebilir. Ancak size yakınsa, bacaklarını ve kollarını çaprazlamamışsa ve kalçaları size doğru bakıyorsa bu daha umut vericidir.
    • Beden diliyle flört etmeyi merak ediyorsanız kadınların flört etmek için beden dilini nasıl kullandığını ve erkeklerin beden diliyle nasıl flört ettiğini öğrenin.
  3. Adım 3 Size doğru eğilip eğilmediklerine dikkat edin.
    Google görselleri 3. Adım Size doğru eğilip eğilmediklerine veya size doğru hareket ettiklerine dikkat edin.
    Size doğru eğilip eğilmediklerine dikkat edin. Konuştuğunuz kişi eğilip dikkatle dinliyorsa bu iyi bir işarettir. Yönünüze doğru eğilmeniz onların sizi dinlemesine ve size yaklaşmasına yardımcı olur. Ayrıca size daha yakın olabilmek için size daha yakın yürüyebilir veya sandalyelerini yakınınıza hareket ettirebilirler.
    • Siz konuşurken veya onlar konuşurken arkanıza yaslanan biri, size doğru eğilip yaklaşan birine göre daha az ilgi gösterebilir.
Bölüm 2

İlgili Davranışları Nasıl Tanınır?

1. Adım 1 Sizinle vakit geçirmek için ellerinden geleni yapıp yapmadıklarını görün.
    Google görselleri 1. Adım Sizinle vakit geçirmek için ellerinden geleni yapıp yapmadıklarını görün.
    Sizinle vakit geçirmek için kendi yollarından çıkıp çıkmadıklarını görün. Bu kişi ders aralarında koridorlarda "size rastlayabilir" veya sizi her gördüğünde sizinle konuşmaya çalışabilir. Merhaba demek veya sizinle konuşmak için kendi yollarından çıkıyorlarsa, bu ilgi gösterdiklerini gösterebilir.
    • Yakınınızda olmak ve sizinle vakit geçirmek için bahane uyduran kişiyi izleyin. Örneğin, sizi eve bırakmayı veya sınıfa kadar eşlik etmeyi teklif edebilirler.
  2. Adım 2 Size nazikçe dokunup dokunmadıklarına bakın.
    Google görselleri 2. Adım Size nazikçe dokunup dokunmadıklarına bakın.
    Bakın size nazikçe dokunuyorlar mı? Sizinle ilgilenen biri siz konuşurken elinize veya kolunuza dokunabilir ya da arkanızda hareket ederken sırtınızın küçük bir kısmına dokunabilir. Dokunmak, size yaklaşmanın ve ilgi göstermenin bir yoludur.
    • Size dokunurken göz teması kurmak ilgilendiklerine dair iyi bir işarettir, özellikle de gülümsüyorlarsa.
    UZMAN İPUCU Cher Gopman

Cher Gopman

Flört Koçu Cher Gopman, New York City merkezli bir randevu koçluğu hizmeti olan NYC Wingwoman LLC'nin Kurucusudur. 'NYC Wingwoman' çöpçatanlık, kanat kadın hizmetleri, 1'e 1 Koçluk ve yoğun hafta sonu eğitim kampları sunuyor. Cher, Sertifikalı Yaşam Koçu ve eski bir psikiyatri hemşiresidir ve çalışmaları Inside Edition, Fox, ABC, VH1 ve The New York Post'ta yer almıştır. Cher Gopman Cher Gopman
    Arkadaş Koçu

Birisi sizinle ilgileniyorsa, size yaklaşabilir, konuşmanızı dikkatle dinleyebilir ve sorularınıza ayrıntılı bir şekilde yanıt verebilir. Birisi sizinle ilgilenmiyorsa, sizden uzaklaşabilir, ona dokunmaya çalıştığınızda hareket edebilir, sizinkine karşılık iyi sorular sormayabilir veya kollarını kavuşturabilir.

3. Adım 3 Küçük değişiklikleri fark ettiklerinde dikkatli olun.
    Google görselleri 3. Adım Küçük değişiklikler fark ettiklerinde dikkat edin.
    Küçük değişiklikleri fark ettiklerinde dikkatli olun. Kişi yeni saç mı kestirdiğinizi, yeni ayakkabı mı aldığınızı veya makyajınızda farklı bir şey deneyip denemediğinizi sorabilir. Sizinle ilgilenen biri küçük ayrıntılara daha fazla dikkat edecektir. Bir şey hakkında yorum yaparlarsa bunu iyi bir işaret olarak kabul edin.
    • Örneğin şöyle diyebilirler: “Bu güzel bir gömlek. Yeni mi?"
  4. Adım 4 Sizinle benzer şekilde oturduklarına veya ayakta durduklarına dikkat edin.
    Google görselleri 4. Adım Sizinle benzer şekilde oturduklarına veya ayakta durduklarına dikkat edin.
    Sizinle benzer şekilde oturduklarına veya ayakta durduklarına dikkat edin. Sizinle ilgilenen biri jestlerinizi, duruşunuzu veya vücut pozisyonunuzu yansıtmaya başlayabilir. Yansıtma onların size bağlı olduklarını ve muhtemelen size ilgi duyduklarını gösterir. Kişinin başlangıçta bir şekilde oturarak mı yoksa ayakta mı durduğuna ve daha sonra size daha çok benzeyip benzemediğine dikkat edin.
    • Vücut pozisyonunuzu değiştirin ve onlarınkinin de değişip değişmediğine dikkat edin.
  5. Adım 5 Elde edilmesi zor bir oyun oynayıp oynamadıklarını anlayın.
    Google görselleri 5. Adım Elde edilmesi zor olup olmadığını anlayın.
    Ulaşılması zor bir oyun oynayıp oynamadıklarını anlayın. Bazı insanlar ilgilendiklerini dolaylı olarak göstermeyi tercih ederler ve bazı karışık sinyaller gönderebilirler. Örneğin, size mesaj atmayı bekleyebilirler veya sizinle gerçekten ilgilenmiyor gibi görünebilirler. Manipülatif olsa da bu, bazı insanların ilgi göstermesinin bir yoludur.
    • Ancak sizin için kabul edilebilir bir şekilde yanıt vermek size kalmıştır. Birinin elde edilmesi zor olanı oynaması hoşunuza gidiyorsa, birlikte oynayın. Beğenmiyorsan devam et.
Bölüm 3

İletişimlerinden Nasıl İpuçları Alınır?

1. Adım 1 Size ne kadar hızlı yanıt verdiklerine dikkat edin.
    Google görselleri 1. Adım Size ne kadar hızlı yanıt verdiklerine dikkat edin.
    Size ne kadar hızlı yanıt verdiklerine dikkat edin. Sizinle ilgilenen biri sizi geri aramak veya mesajınıza yanıt vermek için bir hafta beklemez. Tipik olarak, insanlar sizi bir öncelik olarak gördüklerinde hızlı yanıt vererek ilgilerini gösterirler. Birlikte vakit geçirmeye davet edildiklerinde muhtemelen tereddüt etmeden cevap vereceklerdir.
    • Örneğin, kişiyi takılmaya davet ederseniz tereddüt etmeyecek veya düşünmek için zamana ihtiyaç duymayacaktır. Muhtemelen evet demekten heyecan duyacaklar.
  2. Adım 2 Size iltifat ettiklerinde dikkat edin.
    Google görselleri 2. Adım Size iltifat ederken dikkat edin.
    Size iltifat ettiklerinde dikkat edin. İltifatlar, size dikkat ettiklerini ve sizinle ilgili bir şeyden hoşlandıklarını göstermenin bir yoludur. Her ne kadar iltifatlar flört amaçlı olmasa da veya ilgi göstermese de ilgi göstermeye katkıda bulunabilir.
    • “Gözlerini seviyorum. Bütün gün onlara bakabilirim.”
    • Birinin size iltifat etmesi, onun sizinle ilgilendiği anlamına gelmez. İlgilerini gösteren diğer ipuçlarını arayın.
  3. Yardım veya yardım sunduklarında bunu anlayın. Sizinle ilgilenen biri, koruma sağlamak amacıyla sizi evinize veya arabanıza kadar götürmeyi teklif edebilir. Veya ders çalışmanıza yardımcı olmayı veya işle ilgili bir sorunla ilgili tavsiyelerde bulunmayı teklif edebilirler. Bu tür bir ilgi, sizi bir öncelik olarak gördüklerini ve güvende olmanızı ve başarılı olmanızı istediklerini gösterir.
  4. Adım 4 Sizinle nazikçe dalga geçip geçmediklerine dikkat edin.
    Google görselleri 4. Adım Sizinle nazikçe dalga geçip geçmediklerine dikkat edin.
    Sizinle nazikçe dalga geçip geçmediklerine dikkat edin. Eğer kişi sizinle hafifçe dalga geçiyorsa, bu onun flört ettiğinin ve sizinle ilgilendiğinin bir işaretidir. Daha önce konuştuğunuz bir şeyi gündeme getirebilir ve bu konuda sizinle nazikçe dalga geçebilirler. Alay etmenin incitici olması veya sizinle dalga geçmesi gerekmez. Hafif, eğlenceli ve flört edici olması gerekiyordu.
    • Örneğin, geç kalacağınızı söylerseniz ama aslında erken giderseniz, karşınızdaki kişi sizinle zaman kavramınız konusunda dalga geçebilir.
  5. Adım 5 Onlara sizinle ilgilenip ilgilenmediklerini sorun.
    Google görselleri 5. Adım Onlara sizinle ilgilenip ilgilenmediklerini sorun.
    Onlara seninle ilgilenip ilgilenmediklerini sor. Belki de bu gerilimle başa çıkamıyorsunuz veya karşınızdaki kişinin sizinle ilgilenip ilgilenmediğini doğrudan bilmek istiyorsunuz. Kişiye ilgisini gösterebilecek sorular sormanızda bir sakınca yoktur. Ayrıca ilgilenip ilgilenmediklerini doğrudan sorabilirsiniz.
    • Örneğin, "Bekar mısın?" diye sorun.
    • Daha açık sözlü olmak istiyorsanız, "Seninle ilgileniyorum ve umarım sen de aynı şekilde hissediyorsundur" deyin.
  6. Adım 6 Size randevu sorarlarsa yanıt verin.
    Google görselleri 6. Adım Size randevu sorarlarsa yanıt verin.
    Eğer sana randevu sorarlarsa cevap ver. Birisi size çıkma teklif ediyorsa, muhtemelen sizinle ilgileniyordur. Sizi daha iyi tanımak ve romantik bir ortamda sizinle vakit geçirmek konusunda ilgi gösteriyorlar. Eğer onlarla ilgileniyorsanız evet deyin.
    • Bir randevuya gitmek, her birinize ilginin karşılıklı olup olmadığını ve daha fazla takip etmeye değer bir şey olup olmadığını gösterebilir.
    • Eğer kişi size özel olarak çıkma teklif etmiyor ancak sizinle baş başa vakit geçirmek istiyorsa, bu yine de ümit vericidir.