Telefonu Kulağınıza Kaldırarak iPhone Sesli Mesajlarını Dinleme.

Telefonu Kulağınıza Kaldırarak iPhone Sesli Mesajlarını Dinleme

Bu wikiHow makalesi sana iPhone'da Dinlemek İçin Yükselt özelliğini nasıl etkinleştireceğini öğretir. Bu özellik, sesli mesajları ve sesli mesajları, oynat düğmesine dokunmak yerine telefonu kulağınıza yerleştirerek dinlemenize olanak tanır.

Adımlar

Bölüm 1

Dinlemek için Yükseltmeyi Etkinleştirme

1. Adım 1 iPhone'unuzun Ayarlarını açın.
    Google görselleri Adım 1 iPhone'unuzun Ayarlarını açın.
    iPhone'unuzun Ayarlarını açın. Simge, Ana Ekranda bir dizi gri dişli olarak görünecektir.
  2. Adım 2 Aşağı kaydırın ve Mesajlar'a dokunun.
    Google görselleri 2. Adım Aşağı kaydırın ve Mesajlar'a dokunun.
    Aşağı kaydırın ve Mesajlar'a dokunun . Beşinci menü seçenekleri kümesinde bulunur.
  3. Adım 3 Aşağı kaydırın ve Dinlemek için Yükselt düğmesini “açık” konuma getirin.
    Google görselleri 3. Adım Aşağı kaydırın ve Dinlemek için Yükselt düğmesini "açık" konuma getirin.
    Aşağı kaydırın ve Dinlemek için Yükselt düğmesini “açık” konuma getirin. Yeşile dönecek. Bu, yalnızca telefonu kulağınıza götürerek sesli mesajları veya kısa mesajlardaki sesi dinlemenize olanak tanır.
Bölüm 2

Dinlemek için Yükseltmeyi Kullanma

1. Adım 1 Mesajlar uygulamasını açın.
    Google görselleri Adım 1 Mesajlar uygulamasını açın.
    Mesajlar uygulamasını açın. Simgesinin beyaz bir konuşma balonu vardır ve Ana Ekranda bulunabilir.
  2. Adım 2 Sesli bir mesaj görüşmesine dokunun.
    Google görselleri 2. Adım Sesli bir mesaj görüşmesine dokunun.
    Sesli bir mesaj görüşmesine dokunun. Konuşmada sesli mesajlar, basit bir dalga formunun (dalgalı bir şekil) yanında bir oynat düğmesiyle görünecektir.
  3. Adım 3 Dinlemek için telefonu kulağınıza kaldırın.
    Google görseller 3. Adım Dinlemek için telefonu kulağınıza yaklaştırın.
    Dinlemek için telefonu kulağınıza yaklaştırın. Mesaj otomatik olarak oynatılmaya başlayacaktır. Sesli mesajı dinledikten sonra telefonu bir kez daha kulağınıza götürebilir veya kısa bir bip sesinin mesaja otomatik olarak yanıt vermesini bekleyebilirsiniz.
Telefonu Kulağınıza Yaklaştırarak iPhone Sesli Mesajlarını Dinleyin Adım 6
Google görselleri Telefonunuzu Kulağınıza Yaklaştırarak iPhone Sesli Mesajlarını Dinleyin Adım 6