Sims 2'de Sims Nasıl Çıplak Yapılır.

Sims 2'de Sims Nasıl Çıplak Yapılır

Sim'lerinizin banyo yapmak için soyunduklarını ya da cesurlarsa jakuziye girdiklerini görüyorsunuz. Peki onları bu şekilde tutabileceğinizi hiç merak ettiniz mi? Cevap evet; yani dilerseniz Sim'lerden oluşan bir çıplaklar kolonisi kurabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan bir hile kodu veya Sims 2 Body Shop!

Adımlar

Yöntem 1

Hile Yöntemi

1. Adım 1 Hile kutusunu açın.
    Google görseller Adım 1 Hile kutusunu açın.
    Hile kutusunu açın. Oyundayken Ctrl+Shift+c tuşlarına basın ve "boolprop testCheatsEnabled true" hilesini (tırnak işaretleri olmadan) yazın. Aşağıda görünen kod için endişelenmeyin.
  2. Adım 2 Konut dışı bir arsaya gidin (kulüp veya park gibi).
    Google görselleri 2. Adım Konut dışı bir arsaya gidin (kulüp veya park gibi).
    Konut dışı bir yere gidin (kulüp veya park gibi).
  3. Adım 3 Oynanamayan bir karakter (NPC) bulun.
    Google görselleri 3. Adım Oynanamayan bir karakter (NPC) bulun.
    Oynanamayan bir karakter (NPC) bulun. Çıplak olmasını istediğiniz herhangi bir NPC'ye Shift tuşuna basın ve sol tıklayın. Yeni seçenekler elde edeceksiniz.
  4. Adım 4 'Doğma' düğmesini bulun.
    Google görselleri 4. Adım 'Doğma' düğmesini bulun.
    'Doğma' düğmesini bulun. 'Doğma' düğmesine bastığınızda, 'Toms kıyafet test cihazı'nı bulun. Bu bir elbise rafı açacaktır.
  5. Adım 5 Shift tuşuna basın ve kontrol edilemeyen Sim'e sol tıklayın.
    Google görselleri 5. Adım Shift tuşuna basın ve kontrol edilemeyen Sim'e sol tıklayın.
    Shift tuşuna basın ve kontrol edilemeyen Sim'e sol tıklayın. 'Seçilebilir Yap' tuşunu bulun. Üzerine tıkladığınızda, kontrol edilemeyen Sim artık kontrol edilebilir bir Sim olacaktır.
  6. Adım 6 Yeni Sim'inizi seçin ve elbise askısına tıklayın.
    Google görseller 6. Adım Yeni Sim'inizi seçin ve elbise askısına tıklayın.
    Yeni Sim'inizi seçin ve elbise askısına tıklayın. 'Kıyafet Planla'ya ve ardından 'Resmi' seçeneğine tıklayın. Seçtiğiniz seçeneğe tıkladıktan sonra çıplak bir erkek/kadın Sim göreceksiniz.
  7. Adım 7 Onay düğmesine tıklayın.
    Google görselleri 7. Adım Onay düğmesine tıklayın.
    Onay düğmesine tıklayın. Diğer Sim'inizin yeni Sim ile ilişki kurmasını sağlayın. Bu şekilde yeni Sim, ilk Sim'inizi evine davet edebilir.
  8. Adım 8 Yeni Sim'inizi eve gönderin.
    Google görselleri 8. Adım Yeni Sim'inizi eve gönderin.
    Yeni Sim'inizi eve gönderin. İlk Sim'i evinize davet edin, sonra geldiğinde Shift tuşuna basıp sol tıklayın ve 'Seçilebilir Yap'ı seçin. ("Boolprop testCheatsEnabled true" hile kodunu yazdığınızdan emin olun).
  9. Adım 9 İlk Sim'inize sol tıklayın ve 'PlanOutfit'i bulun.
    Google görselleri 9. Adım İlk Sim'inize sol tıklayın ve 'PlanOutfit'i bulun.
    İlk Sim'inize sol tıklayın ve 'PlanOutfit'i bulun. NPC Sim için yaptığınız prosedürün aynısını izleyin.
Yöntem 2

Kaportacı Yöntemi

1. Adım 1 Sims 2 Body Shop'u açın.
    Google görselleri 1. Adım Sims 2 Body Shop'u açın.
    Sims 2 Body Shop'u açın. Nerede bulacağınızı bilmiyorsanız Başlat'a (Windows Tuşu/Ekranın Sağ Alt Kısmı) gidin ve The Sims 2 Body Shop'u arayın.
  2. Adım 2 Yeni bir giyim projesi başlatın.
    Google görselleri 2. Adım Yeni bir giyim projesi başlatın.
    Yeni bir giyim projesi başlatın. Çıplak yapmak istediğiniz kişinin yaşını ve cinsiyetini seçin. Birden fazla tip insanı çıplak yapmak istiyorsanız bunu ayrı ayrı yapmanız gerekecek.
  3. Adım 3 İç çamaşırı kategorisine tıklayın ve üzerinize oturan bir şey seçin.
    Google görseller 3. Adım İç çamaşırı kategorisine tıklayın ve üzerinize oturan bir şey seçin.
    İç çamaşırı kategorisine tıklayın ve üzerinize oturan bir şey seçin. Kadınlar için her şey işe yarar ve erkekler için külotları seçin.
  4. Sims 2'de Sims Nasıl Çıplak Yapılır
    Google görseller Sims 2'de Sims Nasıl Çıplak Yapılır
    "Projeyi Dışa Aktar" düğmesine basın. İstediğiniz gibi adlandırın, ancak "Çıplak" gibi bir şey en iyisi olacaktır.
  5. Adım 5 Proje klasörüne gidin.
    Google görselleri Adım 5 Proje klasörüne gidin.
    Proje klasörüne gidin.
    • Windows XP kullanıyorsanız Belgeler ve Ayarlar (Kullanıcı hesabınız ne olursa olsun) BelgelerimEA GamesThe Sims 2Projects altına bakın
    • Mac'iniz varsa Kullanıcılar (Kullanıcı hesabınız ne olursa olsun)BelgelerEA GamesThe Sims 2Projeler altına bakın
    • Windows Vista kullanıyorsanız, İndirilenler klasörü şu şekildedir: Kullanıcılar (Kullanıcı hesabınız ne olursa olsun)BelgelerEA GamesThe Sims 2Projects
  6. Adım 6 Projenizin adının bulunduğu klasörü açın.
    Google görselleri 6. Adım Projenizin adının bulunduğu klasörü açın.
    Projenizin adının bulunduğu klasörü açın. İçinde bazı dosyalar olacak. Değiştirdiğiniz kıyafetin siyah beyaz resmi olacak body-stdMatBaseTextureName_alpha.bmp dosyasını açın. Açmak için herhangi bir grafik düzenleyiciyi kullanabilirsiniz. Tüm Microsoft bilgisayarlarıyla birlikte gelen Paint bile çalışacaktır.
  7. Adım 7 Beyaz alanın tamamını siyahla doldurun ve kaydedin.
    Google görselleri 7. Adım Beyaz alanın tamamını siyahla doldurun ve kaydedin.
    Beyaz alanın tamamını siyahla doldurun ve kaydedin.
  8. Adım 8 Body Shop'a geri dönün ve 'Projeyi Yenile' düğmesine (dairesel ok simgesi) basın.
    Google görselleri 8. Adım Body Shop'a geri dönün ve 'Projeyi Yenile' düğmesine (dairesel ok simgesi) basın.
    Body Shop'a geri dönün ve 'Projeyi Yenile' düğmesine (dairesel ok simgesi) basın. Sim'deki hiçbir noktayı kaçırmadığınızdan emin olun, aksi takdirde kumaşın bir parçası görünecektir. Bunu yaptıysanız projeyi yeniden açın ve kaçırdığınız yerleri doldurup yeniden kaydedin. Bunu ihtiyacınız olduğu kadar çok kez yapabilirsiniz.
  9. Adım 9 Mutlu olduğunuzda...
    Google görseller Adım 9 Mutlu olduğunuzda...
    Çıplak kıyafetinizden memnun kaldığınızda, siminizin çıplak olmasını istediğiniz resmin yanındaki tüm simgelere tıklayın. Bir araç ipucu (fareyi bir resmin üzerine getirdiğinizde görünen metin) ekleyebilirsiniz. Create-A-Sim, Bodyshop'taki kıyafet veya bir kıyafet satın alırken) kıyafetinizi ne için yaptığınızı hatırlamanıza yardımcı olur.
  10. Sims 2'de Sims Nasıl Çıplak Yapılır
    Google görseller Sims 2'de Sims Nasıl Çıplak Yapılır
    "Oyuna Aktar" düğmesine basın. Artık çıplak kıyafeti bir mağazadan satın alabilecek veya Create-A-Sim'de bu kıyafeti giyen bir sim yaratabileceksiniz.

Uyarılar

• Bu kılavuz yalnızca yetişkin oyunculara (yani 18 yaş ve üzeri) yöneliktir. Teşekkürler Faydalı 0 Faydalı Değil 6