Sims 3'te Sims Nasıl Gençleştirilir.

Sims 3'te Sims Nasıl Gençleştirilir

Birçok kişi Sims 3'te nasıl daha genç bir Sim yapılacağını soruyor. Gerçekten çok basit. Sadece birkaç düğmeye tıklamanız yeterlidir

Adımlar

1. Adım 1 Ctrl+⇧ Shift+C tuşlarına basın (başka bir deyişle hile kutusunu açın) ve testcheatsenabled true yazın.
    Google görselleri Adım 1 Ctrl+⇧ Shift+C tuşlarına basın (başka bir deyişle hile kutusunu açın) ve testcheatsenabled true yazın.
    Ctrl + ⇧ Shift + C tuşlarına basın (başka bir deyişle hile kutusunu açın) ve testcheatsenabled true yazın.
  2. Adım 2 Daha genç olmasını istediğiniz Sim'e gidin ve ona tıklayın.
    Google görseller 2. Adım Daha genç olmasını istediğiniz Sim'e gidin ve ona tıklayın.
    Daha genç olmasını istediğiniz Sim'e gidin ve ona tıklayın.
  3. Adım 3 Shift'e tıkladığınızda daha önce görmediğiniz birden fazla seçeneği görmelisiniz, Sim oluştur'da Sim'i düzenle'ye tıklayın.
    Google görselleri 3. Adım Shift'e tıkladığınızda daha önce görmediğiniz birden fazla seçeneği görmelisiniz, Sim oluştur'da Sim'i düzenle'ye tıklayın.
    Shift'e tıkladığınızda daha önce görmediğiniz birden fazla seçeneği görmelisiniz, Sim oluştur'da Sim'i düzenle'ye tıklayın.
  4. Adım 4 Sadece şuraya gidin:
    Google görseller Adım 4 Şuraya gidin:
    Bir Sim oluştururken temel bilgilere gidin ve yaşı değiştirin, onay işaretine bastığınızda Sim'inizin belirlediğiniz belirli yaşa gitmesi gerekir.