Sims 2'de Kurt Adam Nasıl Yapılır.

Sims 2'de Kurt Adam Nasıl Yapılır

Sims 2'de uzaylıların, vampirlerin, bitki Sim'lerinin ve daha fazlasının gizemli sırlarını zaten biliyorsunuz. Şimdi ya normal yolla (zor) ya da hile yoluyla (daha kolay) oynayarak bir kurt adam yaratmanın zamanı geldi.

Adımlar

Yöntem 1

Normal Yol

1. Adım 1 Parlak sarı gözlü bir köpeği (bu bir kurt olabilir) fark edip edemeyeceğinizi görmek için gece vakti evinizin etrafına bakın.
    Google görselleri 1. Adım Parlak sarı gözlü bir köpeği (bu bir kurt olabilir) fark edip edemeyeceğinizi görmek için gece vakti evinize bakın.
    Parlak sarı gözlü bir köpeği (bu bir kurt olabilir) fark edip edemeyeceğinizi görmek için gece vakti evinizin etrafına bakın.
  2. Adım 2 Eğer bulamazsanız, köpek maması veya köpeği evinize çekecek bir şeyle dolu bir kase koyun.
    Google görseller 2. Adım Eğer bulamazsanız, köpek maması veya köpeğin ilgisini çekecek bir şeyle dolu bir kaseyi evinize koyun.
    Eğer bulamazsanız, köpek maması veya köpeğin ilgisini çekecek bir şeyle dolu bir kaseyi evinize koyun.
  3. Adım 3 Köpekle arkadaş olun.
    Google görseller 3. Adım Köpekle arkadaş olun.
    Köpekle arkadaş olun. Bu biraz zaman alabilir çünkü köpek ayrılacak ve sonra tekrar geri gelecektir.
  4. Adım 4 Isırılmayı bekleyin.
    Google görseller 4. Adım Isırılmayı bekleyin.
    Isırılmayı bekleyin. Sonunda kurda çok yaklaştığınızda sizi ısırır. Bu sizin bir kurt adam Sim olmanıza neden olacaktır.
Yöntem 2

Mahalle Modunda Hile Kullanmak

1. Adım 1 Mahalle moduna geçin.
    Google görselleri 1. Adım Mahalle moduna geçin.
    Mahalle moduna geçin. Klavyenizde Ctrl, Shift ve C tuşlarına aynı anda basın. Açılan çubuğa aşağıdaki hileyi girin: boolProp testcheatsenabled true.
  2. Adım 2 Oynamak için herhangi bir partiye tıklayın.
    Google görselleri 2. Adım Oynatmak için herhangi bir partiye tıklayın.
    Oynamak için herhangi bir partiye tıklayın.
  3. Adım 3 Eve girin.
    Google görseller 3. Adım Eve girin.
    Eve gir. Shift + posta kutusuna tıklayın ve ilk sayfada 'NPC Yap'ı bulun. Bir menü görünecektir.
  4. Sims 2'de Kurt Adam Nasıl Yapılır
    Google görselleri Sims 2'de Kurt Adam Nasıl Yapılır
    "Paketin Lideri"ni bulana kadar "daha fazla"ya tıklayın. Bu seçeneğe tıklayın.
  5. Birkaç saniye bekleyin ve parlayan gözleri olan bir kurt görünmelidir. Selamlayın, ardından oyununuzu duraklatın.
    • Sim'inizin ilişkiler paneline gidin ve kurdu bulun. Muhtemelen ilk seçenek olmalı. Her iki çubuğu da %100'e kadar sürükleyin.
      Adım 5 Birkaç saniye bekleyin; parlayan gözlere sahip bir kurt görünmelidir.
      Google görselleri 5. Adım Birkaç saniye bekleyin; parlayan gözlere sahip bir kurt görünmelidir.
  6. Adım 6 Shift + kurt adama tıklayın.
    Google görselleri 6. Adım Shift + kurt adama tıklayın.
    Shift + kurt adama tıklayın. "Seçilebilir yap"ı tıklayın.
    • Kurt artık kontrol edilebilir olmalıdır; ilişki paneline gidin, Sim'inizi bulun ve ikisini de %100'e kadar sürükleyin.
      Adım 6 Shift + kurt adama tıklayın.
      Google görselleri 6. Adım Shift + kurt adama tıklayın.
  7. Adım 7 Sim'in köpekle oynamasını sağlayın.
    Google görselleri 7. Adım Sim'in köpekle oynamasını sağlayın.
    Sim'in köpekle oynamasını sağlayın. Buluştuktan sonra her iki ilişki çubuğunu da tekrar yukarı sürükleyin.
  8. Adım 8 Sim'iniz ve kurt arkadaş olana kadar köpekle bir kez daha oynayın.
    Google görselleri 8. Adım Sim'iniz ve kurt arkadaş olana kadar köpekle bir kez daha oynayın.
    Sim'iniz ve kurt arkadaş olana kadar köpekle bir kez daha oynayın.
  9. Adım 9 Birkaç dakika bekleyin.
    Google görselleri 9. Adım Birkaç dakika bekleyin.
    Bir kaç dakika bekle. Bir eylem açılmalıdır. Fareyi üzerine getirdiğinizde 'Nibble' yazmalıdır. İptal etmeyin.
  10. Sims 2'de Kurt Adam Nasıl Yapılır
    Google görselleri Sims 2'de Kurt Adam Nasıl Yapılır
    Shift + kurt adama tıklayın ve "seçilemez hale getir" seçeneğine tıklayın. Isırılacaksın ve kurt adam olacaksın!
Yöntem 3

Kurt adam olarak oynamak

1. Adım 1 Dışarı çıkın ve bir kurt adam olun.
    Google görselleri 1. Adım Dışarı çıkın ve bir kurt adam olun.
    Dışarı çık ve kurt adam ol. Zaten geceyse Sim'iniz anında dönüşecektir. Değilse, Sim saat 20:00'ye kadar herhangi bir fark görmezsiniz. İşte o zaman Sim'iniz dönüşür.
  2. Kurt adam yeteneğini kaldırın. Sim'inizin kurt olmayı bırakmasını istiyorsanız itaat eğitmenini arayın ve Lycanthropic-B'yi satın alın. Veya Apartman Hayatınız varsa, kurt adamınızın bildiği bir cadı veya büyücünün iksiri yapmasını sağlayın.
  3. Adım 3 Yeni yaratımınızla eğlenin.
    Google görselleri 3. Adım Yeni yaratımınızla eğlenin.
    Yeni yaratımınızla iyi eğlenceler.

Video

Uyarılar

• Herkes Boolprop kullanmayı sevmiyor. İşiniz bittikten sonra aynı hileyi yazarak kapatın ancak 'true' yerine 'false' yazın. Hile yapmadan da yapabilirsiniz ama kurdu sahaya çıkarmak çok daha zordur. Ancak isterseniz kurtlar ormanlık alanları severler ve yeni yürümeye başlayan çocuklar ve bebeklere ilgi duyarlar. Teşekkürler Faydalı 19 Faydalı Değil 1
  • Kurt sürünün lideri olmadığı sürece işe yaramaz. Liderin parlak sarı gözleri olduğundan öyle olup olmadığını anlayabilirsiniz. Teşekkürler Faydalı 14 Faydalı Değil 2
  • Sim'inizi iyileştirmenin yollarını araştırmanız gerekebilir. Teşekkürler Faydalı 30 Faydalı Değil 13

İhtiyacınız Olan Şeyler

• Sims 2 PC
  • Sims 2 Pets PC (Evcil hayvanlar genişletmesi)
  • Genç veya daha yaşlı herhangi bir Sim
  • Siminizin Bilgi arzusuna sahip olması (hayati bir şey değil ama faydası var)