Hayvan Geçişinde Hindistan Cevizi Ağacı Nasıl Dikilir: Şehir Halkı.

Hayvan Geçişinde Hindistan Cevizi Ağacı Nasıl Dikilir: Şehir Halkı

Animal Crossing: City Folk'ta birçok farklı türde meyve ağacı bulunmaktadır. Meyve ağaçlarından biri tropik bölgelerde yetişen Hindistan cevizi ağacıdır. Bu ağacın büyüyebilmesi için birkaç özel prosedüre ihtiyacı var.

Adımlar

Bölüm 1

Hindistan cevizi almak

1. Adım 1 Sahilde bir hindistan cevizi bulun.
    Google görseller 1. Adım Sahilde bir hindistan cevizi bulun.
    Sahilde bir hindistan cevizi bulun. Animal Crossing: City Folk'ta hindistancevizlerinin sahilde yıkanma şansı var. Tıpkı deniz kabukları gibi kıyıya vuracaklar. Hindistan cevizi istiyorsanız, her gün sahile gidip Hindistan cevizinin yıkanıp yıkanmadığını kontrol edin. Aldığınızdan ve satmadığınızdan emin olun.
  2. Adım 2 Bir NPC'den posta yoluyla bir hindistan cevizi alın.
    Google görseller Adım 2 Bir NPC'den postayla bir hindistan cevizi alın.
    Bir NPC'den posta yoluyla bir hindistan cevizi alın. Diğer kasaba halkına "Nasılsın?" mesajını içeren mektuplar yazın. ve hediye olarak bir meyve ekleyin. Mektupları belediye binasındaki postaneye gönderin. Hediye alan her NPC'den gelecek postayı ertesi güne kadar bekleyin. Hindistan cevizi kazanma şansı için her harften hediyeyi envantere kaldırın.
  3. Adım 3 Annenizden posta yoluyla bir hindistan cevizi alın.
    Google görseller 3. Adım Annemden postayla bir hindistan cevizi alın.
    Annemden postayla bir hindistan cevizi alın. “Anne” periyodik olarak hindistan cevizi de dahil olmak üzere hediyelerin eklendiği mektuplar gönderecektir. Hindistan cevizi kazanma şansı için hediyeyi mektubundan envantere kaldırın.
  4. Adım 4 Bir arkadaşınızın kasabasından bir hindistan cevizi alın.
    Google görseller 4. Adım Bir arkadaşınızın kasabasından bir hindistan cevizi alın.
    Bir arkadaşınızın kasabasından bir hindistan cevizi alın. Bir arkadaşınızın hindistancevizi ağacı varsa, onun kasabasını ziyaret edin ve bir hindistan cevizi alın. Bir arkadaşınızın şehrini ziyaret etmek için Nintendo arkadaş koduna ihtiyacınız vardır. Belirli arkadaşlarınızı kaydetmek için ana kapıdaki Copper ile konuşun. Her arkadaşın da Copper ile konuşarak kendi kasabasının kapısını açması gerekecek.
Bölüm 2

Hindistan cevizi ekimi

1. Adım 1 Konum önemlidir.
    Google görselleri 1. Adım Konum önemlidir.
    Konum önemlidir. Hindistancevizlerinin sahil şeridinden 10 alana kadar dikilmesi gerekiyor ancak kuma dikilmemesi gerekiyor.
  2. Adım 2 Çevreyi kontrol edin.
    Google görselleri 2. Adım Çevreyi kontrol edin.
    Çevreyi kontrol edin. Bir ağacı başka bir ağaca, kayaya veya binaya çok yakın dikerseniz gelişmez. Ağacınız ile bu öğelerden herhangi biri arasında en az bir boşluk olduğundan emin olun. Aksi takdirde ağacınız ölecektir.
  3. Adım 3 Bir çukur kazın.
    Google görselleri 3. Adım Bir çukur kazın.
    Çukur kaz. Ağacınız için mükemmel yeri bulduğunuzda devam edin ve Tom Nook'un mağazasından satın alabileceğiniz küreği kullanarak bir delik kazın.
  4. Adım 4 Hindistan cevizini ekin.
    Google görseller 4. Adım Hindistan cevizini ekin.
    Hindistan cevizini ekin. Delik orada olduğunda envanterinize gidin ve hindistan cevizini seçin. “Gömme” seçeneği mevcut olacaktır. Buna tıklayın ve bir ağaç yetiştirmek için hindistan cevizini gömün.
Bölüm 3

Hindistan Cevizi Hasadı

1. Adım 1 Ağacın olgunlaşmasına izin verin.
    Google görselleri 1. Adım Ağacın olgunlaşmasına izin verin.
    Ağacın olgunlaşmasına izin verin. Bir ağacı diktikten sonra büyüyüp meyve vermeye başlaması üç gün sürecektir. Bu nedenle yeni hindistan cevizi ağacınızı kontrol etmeden önce en az üç gün beklemeniz gerekecek.
  2. Adım 2 Meyveyi bekleyin.
    Google görseller 2. Adım Meyveyi bekleyin.
    Meyveyi bekleyin. Meyveler her üç günde bir büyür, bu nedenle meyvesini almak için bir ağacı salladığınızda, üç gün daha meyve vermez. Ağaçlarınızdan hasat yaparken bunu aklınızda bulundurun.
  3. Adım 3 Hindistan cevizini hasat edin.
    Google görseller 3. Adım Hindistan cevizini hasat edin.
    Hindistan cevizini hasat edin. Ağacınızda iki hindistan cevizini gördüğünüzde hasat edebilirsiniz! Ağacı ona doğru çevirerek ve A'ya basarak sallayın. Meyve yere düşecek, ardından Wiimote'u kullanarak onu alıp envanterinize yerleştirebileceksiniz.
    • Artık meyveye sahip olduğunuza göre, onu daha fazla hindistancevizi ağacı dikmek için kullanabilirsiniz. Ayrıca Tanesi 500 Çan karşılığında Tom Nook'a satabilir, köylülerinize verebilir veya evinizde saklayabilirsiniz.