Erkek Arkadaşınıza Onu Sevdiğinizi Mesajla Göstermenin 10+ Tatlı Yolu (ve Onun Sizi Özletmesini Sağlayın!).

Erkek Arkadaşınıza Onu Sevdiğinizi Mesajla Göstermenin 10+ Tatlı Yolu (ve Onun Sizi Özletmesini Sağlayın!)

Bir ilişki içindeyken erkek arkadaşınıza onu sevdiğinizi göstermek aranızdaki bağı güçlendirebilir ve onun daha özgüvenli hissetmesini sağlayabilir. Eğer şahsen birlikte değilseniz, onun sizin için ne kadar önemli olduğunu nasıl ifade edeceğinizi anlamak biraz zor olabilir. Neyse ki, ilişkinizi sağlam tutmak için erkek arkadaşınıza onu sevdiğinizi mesajla söylemenin tonlarca yolu var. En iyi arkadaşınızı tekrar görene kadar sizi idare etmesi için ona neler söyleyebileceğinizi öğrenmek için okumaya devam edin!

Bu makale, profesyonel flört koçumuz, The Awakened Lifestyle'ın kurucusu John Keegan ile yaptığımız röportaja dayanmaktadır. Röportajın tamamına buradan göz atın.

Adımlar

1

Sana onu hatırlatan bir şey hakkında ona mesaj at.

1. Belki onu düşündüren bir tablo görmüş ya da bir kitap okumuşsunuzdur.
    Google görselleri Belki size onu hatırlatan bir tablo görmüş ya da bir kitap okumuşsunuzdur.
    Belki onu düşündüren bir tablo görmüş ya da bir kitap okumuşsunuzdur. Her ne ise, erkek arkadaşına aklında olduğunu söyleyen kısa bir mesaj gönder. Onu düşündüğün için mutlu olacak ve muhtemelen bunun çok romantik olduğunu düşünecek.
    • Eğer bu fiziksel bir nesneyse (kitap gibi), ona bir resmini mesaj atmayı deneyin.
    • Şuna benzer bir şey söyleyin: “En sevdiğimiz şarkıyı radyoda duydum! Seni düşünmemi sağladı."
    • Veya, “Geçen hafta gittiğimiz restoranın önünden geçtim. Seni özledim!"
    • Veya “Bu tablo bana seni hatırlattı. Şu güzel renklere bakın!”
2

Ona iltifat et.

1. Ona onun hakkında sevdiğin bir şeyi söyle.
    Google görselleri Ona onun hakkında sevdiğiniz bir şeyi söyleyin.
    Ona onun hakkında sevdiğin bir şeyi söyle. Görünüşüyle, kişiliğiyle ya da ne kadar harika bir erkek arkadaş olduğuyla ilgili olabilir. Tamamen rastgele olsa bile onun hakkında düşünmeniz onu iyi hissettirecektir! Ayrıca ona iltifat etmek, onu şahsen göremeseniz bile onu sevdiğinizi göstermenin harika bir yoludur. Şöyle bir şey söyleyin:
    • "Beni nasıl güldüreceğini her zaman biliyorsun."
    • "Dün çok tatlı görünüyordun! Yeni saç kesimini çok beğendim."
    • “Beni neşelendirdiğin için teşekkür ederim. Sen çok iyi bir erkek arkadaşsın."
3

Ona onu düşündüğünü söyle.

1. Rastgele aklınıza gelirse ona haber verin.
    Google görselleri Rastgele aklınıza gelirse ona haber verin.
    Rastgele aklınıza gelirse ona haber verin. Etrafta olmadığınızda sizi düşünen insanlardan haber almak her zaman güzeldir. Eğer beklenmedik bir anda aklınıza gelirse, ona bundan bahsedin ki önemsediğinizi anlasın. Şöyle bir şey söyleyebilirsin:
    • "Aklımın içinde dolaşmayı bırakabilir misin? Odaklanmaya çalışıyorum!”
    • “Seni ve sevimli yüzünü düşünmeden duramıyorum.”
    • “Bu sabah rastgele seni düşünüyorum! Seni seviyorum."
4

Kelimelerle komik bir oyun deneyin.

1. Onu sevdiğinizi söylediğinizde onu güldürün.
    Google görselleri Onu sevdiğinizi söylediğinizde onu güldürün.
    Onu sevdiğinizi söylediğinizde onu güldürün. Ona söyleyeceğin aptalca bir kelime oyunu varsa, onu güldürmek için bunu bir mesajla gönder! Mizah anlayışınızı takdir edecek ve siz de onun yüzünü gülümseteceksiniz. Bunun gibi mesajlar özellikle zor bir gün geçiriyorsa veya onu çok özlüyorsanız harikadır. Şöyle bir şey deneyin:
    • “Tıpkı pastırma gibisin. Herşeyi daha iyi hale getiriyorsun."
    • “Kelebekleri unut. Seninleyken tüm hayvanat bahçesini hissediyorum!
    • “Birlikte geçirdiğimiz zaman sosisli sandviç gibidir. Bundan keyif alıyorum.”
5

Bir sonraki randevun hakkında ona mesaj at.

1. Özel bir şey planlayın ve bunu ona mesaj yoluyla bildirin.
    Google görselleri Özel bir şeyler planlayın ve bunu ona mesajla bildirin.
    Özel bir şey planlayın ve bunu ona mesaj yoluyla bildirin. Süslü bir restoranda rezervasyon yaptırabilir, bir yerde otel kiralayabilir, hatta eğlenceli bir gece geçirmeyi planlayabilirsiniz. Daha sonra erkek arkadaşınıza mesaj gönderin, böylece heyecanlansın. Tarih planlamak ona değer verdiğinizi ve onu tekrar görmeyi sabırsızlıkla beklediğinizi gösterir. Şöyle bir şey söyleyin:
    • "Cuma günü bir planın var mı? O gece bize bir sinemaya bilet almayı düşünüyordum.”
    • "Bavullarınızı toplayın! Gelecek hafta sonu için sahilde bir oda kiraladım.”
    • "Bu haftasonu boş musun? Mini golf oynamaya gidebiliriz diye düşünüyordum.”
6

Onu özlediğini söyle.

1. Bir süredir birbirinizi görmediyseniz ona bu konuda bir mesaj gönderin.
    Google görselleri Bir süredir birbirinizi görmediyseniz ona bu konuda bir mesaj gönderin.
    Bir süredir birbirinizi görmediyseniz ona bu konuda bir mesaj gönderin. Belki uzaktasınız ya da yakın zamanda buluşmak için zamanınız olmadı. Durum ne olursa olsun, onu özlediğinizi söylerseniz onu sevdiğinizi ve önemsediğinizi anlayacaktır. Şöyle bir şey söyleyebilirsin:
    • “Seni tekrar görmek için sabırsızlanıyorum. Seni çok özledim!"
    • "Seni özledim bebeğim. Keşke bu gece seni görebilseydim."
    • "Seni çok özledim. Umarım tatilde eğleniyorsunuzdur!”
7

İkinizin en son ne zaman birlikte olduğu hakkında konuşun.

1. Son randevunuzda geçirdiğiniz eğlenceli anları hatırlayın.
    Google görselleri Son randevunuzda geçirdiğiniz eğlenceli zamanları hatırlayın.
    Son randevunuzda geçirdiğiniz eğlenceli anları hatırlayın. Yeni bir şey yaptıysanız veya bunu planlamasını gerçekten takdir ettiyseniz, ona mesaj atın ve bunu ona bildirin! Eğer ikiniz birbirinizi kısa bir süreliğine göremiyorsanız, bu özellikle iyi bir fikirdir. Şöyle bir şey deneyin:
    • "Dün gece çok eğlendim, beni dışarı çıkardığın için teşekkürler!"
    • "Dün benim kadar eğlendin mi?"
    • "Dün geceki akşam yemeği muhteşemdi! Restoranlarda harika bir zevkin var.”
8

Ona günaydın mesajı gönder.

1. Aklınıza gelen ilk şey oysa ona bir mesaj gönderin!
    Google görselleri Aklınıza gelen ilk şey oysa, ona bir mesaj gönderin!
    Aklınıza gelen ilk şey oysa ona bir mesaj gönderin! Ona harika bir gün geçirmesini umduğunuzu veya onu daha sonra görmek için sabırsızlandığınızı söyleyin. Eğer ondan önce uyanırsanız, ilk iş olarak tatlı bir mesaj açacaktır. Şöyle bir şey deneyin:
    • "Günaydın bebek! Umarım gününüz de sizin kadar muhteşem geçer."
    • "Sabah! Seni düşünerek uyandım. Seni daha sonra görmek için sabırsızlanıyorum."
    • "Günaydın tatlım!"
9

Ona ne kadar değer verdiğini söyle.

1. İyi bir ortak olduğunu ona bildirerek minnettarlığınızı gösterin.
    Google görselleri İyi bir ortak olduğunu ona bildirdiğiniz için minnettarlığınızı gösterin.
    İyi bir ortak olduğunu ona bildirerek minnettarlığınızı gösterin. Belki sizi rahatlattı, cesaretlendirdi ya da zor zamanlarınızda size destek oldu. Her ne ise, ona ne kadar önemsediğini görmesini sağlamak için takdirinizi içeren bir mesaj gönderin. Bu sadece kendisini iyi hissetmesini sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda gelecekte de iyi bir ortak olmaya devam etmesi konusunda onu cesaretlendirecektir. Şöyle bir şey söyleyin:
    • “Daha önce beni dinlediğiniz için teşekkür ederim. Kendimi çok daha iyi hissetmemi sağladın."
    • “Eve bir buket çiçekle gelmeyi çok sevdim. En iyisi sensin."
    • “Beni çok destekliyorsunuz ve bu bana çok güven veriyor. Teşekkür ederim!"
10

Seks yapmayı deneyin.

1. Eğer bu konuda rahatsanız, işleri renklendirmenin eğlenceli bir yolu olabilir.
    Google görselleri Eğer bu konuda rahatsanız, işleri renklendirmenin eğlenceli bir yolu olabilir.
    Eğer bu konuda rahatsanız, işleri renklendirmenin eğlenceli bir yolu olabilir. Orada olmasanız bile, motorunun çalışmasını sağlamak için ona cilveli bir kısa mesaj gönderin. Eğer onunla daha sonra buluşacaksanız bu, ortamı ayarlamanın eğlenceli bir yolu olabilir. Ve eğer ikiniz arasında mesafe varsa, seks yapmak, uzaktayken yakınlığınızı korumanın harika bir yoludur. Şuna benzer bir şey söyleyerek sohbeti başlatın:
    • "Şu anda üzerinde ne var?"
    • "Bu gece ne giydiğimi görmek ister misin?"
    • "İşte daha sonrası için küçük bir bakış."
11

Ona iyi geceler mesajı gönder.

1. Yatmadan önce aklınızdaki son şeyin o olduğunu ona bildirin.
    Google görselleri Yatmadan önce aklınızdaki son şeyin kendisi olduğunu ona bildirin.
    Yatmadan önce aklınızdaki son şeyin o olduğunu ona bildirin. Pijamalarınızı giyip dişlerinizi fırçalarken erkek arkadaşınıza tatlı rüyalar dileyen kısa bir mesaj gönderin. Onu önemsediğinizi bilerek uyuyacaktır ve bu onun çok daha iyi uyumasını sağlayacaktır. Şöyle bir şey söyleyin:
    • "İyi geceler bebeğim! Yarın seni görmek için sabırsızlanıyorum."
    • "Tatlı Rüyalar! Seni seviyorum."
    • “İyi geceler, iyi uykular, tahtakurularının ısırmasına izin vermeyin!”