Kırık Bir Saati Madalyon Bileziğine Nasıl Dönüştürürüz?.

Kırık Bir Saati Madalyon Bileziğine Nasıl Dönüştürürüz?

Sevdiğiniz saati atmadan önce, onu hayatınızdaki en sevdiğiniz kişinin veya evcil hayvanınızın fotoğrafını taşıyan şık bir bileklik olarak kullanmayı düşünün. Boynunuza sevgilinizin fotoğrafının asıldığı bir madalyon takmak geleneksel kabul edilirken, bu modaya uygun saat/madalyonla geleneği tersine çevirin.

Adımlar

Yöntem 1

Saat Arka Planını Seçme

1. Adım 1 Uygun bir arka plan fotoğrafı seçin.
    Google görselleri 1. Adım Uygun bir arka plan fotoğrafı seçin.
    Uygun bir arka plan fotoğrafı seçin. Karakter sahibi ve saatin tarzını tamamlayacak bir fotoğraf arayın. Fotoğraf henüz alana sığacak şekilde boyutlandırılmamışsa, fotoğraf programınızda düzenleyin veya uygun boyutlandırma için profesyonel bir matbaaya götürün.
Yöntem 2

Saati Hazırlamak

1. Adım 1 Saat yüzünü çıkarın.
    Google görselleri Adım 1 Saat yüzünü kaldırın.
    Saat yüzünü çıkarın. Tornavidayı kullanarak saat yüzünü çıkarın. Kör bir mutfak bıçağı kullanarak da (saatinize bağlı olarak) saatten kolayca çıkarabilirsiniz.
  2. Adım 2 Saat ibrelerini ve bunları yerinde tutan tüm donanımları çıkarın.
    Google görselleri 2. Adım Saat ibrelerini ve bunları yerinde tutan tüm donanımları çıkarın.
    Saat ibrelerini ve bunları yerinde tutan donanımları çıkarın. Saatin kadranında, taktığınızda fotoğrafı delebilecek veya fotoğrafa zarar verebilecek hiçbir şey olmadığından emin olun.
  3. Adım 3 Saatin tozunu alın ve/veya temizleyin.
    Google görselleri 3. Adım Saatin tozunu alın ve/veya temizleyin.
    Saatin tozunu alın ve/veya temizleyin. Özellikle saatiniz bir süredir temizlenmemişse, kir ve kirden arınmış olduğundan emin olmak isteyeceksiniz. Yumuşak bir bez veya mücevher temizleyici kullanın (saatin türüne bağlı olarak).
    • Saat kadranı alanını bir malzemeyle kaplamayı planlıyorsanız şimdi bunu yapmanın tam zamanı. Malzemeyi sıcak tutkal tabancasıyla veya süper güçlü tutkalla (saatinize bağlı olarak) yapıştırın.
      Adım 3 Saatin tozunu alın ve/veya temizleyin.
      Google görselleri 3. Adım Saatin tozunu alın ve/veya temizleyin.
Yöntem 3

Dekorasyonun Eklenmesi

1. Adım 1 Fotoğrafı saat yüzünün içine yerleştirin.
    Google görselleri Adım 1 Fotoğrafı saat yüzünün içine yerleştirin.
    Fotoğrafı saat yüzünün içine yerleştirin. Yerinde tutmak için birkaç küçük tutkal damlası ekleyin. Fotoğrafın sağlam bir şekilde yerinde kalmasını sağlarken tutkalın yanlardan sızmasına izin vermeyin.
  2. Adım 2 Daha önce çıkardığınız ve tekrar yerine taktığınız saat camı yüzeyini kapatın.
    Google görseller 2. Adım Daha önce çıkardığınız ve tekrar yerine taktığınız saat camı yüzeyini kapatın.
    Daha önce çıkardığınız ve tekrar yerine taktığınız saat camı yüzeyini kapatın. Camı kaplamayı planlıyorsanız malzemenin tam olarak sığacak boyutta olduğundan emin olun. Bununla birlikte, temiz tutmayı planlıyorsanız, camı saat yüzüne geri koyun ve vidalayın veya yerine oturtun. Yeni madalyon bilekliğiniz kullanıma hazır.

İhtiyacınız Olan Şeyler

• Saat yüzünü kaldıracak küçük bir tornavida
  • Yüzü (dış camı) ve/veya saatin arkasını kaplayacak malzeme
  • Fotoğrafı ve izlenecek malzemeleri yapıştırmak için sıcak tutkal tabancası ve/veya süper yapıştırıcı