Lahana Yaması Bebeğinin Saçı Nasıl Yıkanır?.

Lahana Yaması Bebeğinin Saçı Nasıl Yıkanır?

Lahana Yaması bebeğinizin iplik saçları dağınık mı? Bu, Lahana Yaması bebeğinizin saçını yıkamanın nazik ve basit bir yoludur.

Adımlar

1. Adım 1 WH.performans.clearMarks('image1_rendered'); WH.performans.mark('image1_rendered');...
    Google görselleri Adım 1 WH.performans.clearMarks('image1_rendered'); WH.performans.mark('image1_rendered');...
    Bebeğin baş bölgesindeki kıyafetleri çıkarın. Bebeği tamamen soymak daha kolay olabilir.
  2. Adım 2 Büyük bir kaseye biraz ılık su dökün.
    Google görseller Adım 2 Büyük bir kaseye biraz ılık su dökün.
    Geniş bir kaseye biraz ılık su dökün. Bir miktar sıvı el sabunu ekleyin veya su köpürene kadar normal el yıkama sabunu ile ovalayın. Sabun yumuşak olmalıdır.
  3. Adım 3 Bebeğin saçını yıkayın.
    Google görseller 3. Adım Bebeğin saçını yıkayın.
    Bebeğin saçını yıkayın. Bebeği baş aşağı çevirin ve saçını yıkama kabına tutun. Kafanın herhangi bir yerini suya daldırmaktan kaçının; sadece saçın içeri sarkmasına izin verin. Dairesel bir hareketle saçı çevirin.
  4. Adım 4 Bir elinizle bebeğin saçını sıkın.
    Google görseller 4. Adım Bir elinizle oyuncak bebeğin saçını sıkın.
    Bir elinizle bebeğin saçını sıkın. Kir birikimini gidermek için bu ezmeyi yavaşça ve tekrar tekrar yapın.
  5. Step 5 Remove the doll's hair from the water.
    Google görseller 5. Adım Bebeğin saçını sudan çıkarın.
    Bebeğin saçını sudan çıkarın. Durulamayı beklemek için bebeğin kafasını önceden katlanmış bir havlunun üzerine koyun.
  6. Step 6 Fill the bowl again with more warm water.
    Google görseller 6. Adım Kaseyi tekrar daha ılık suyla doldurun.
    Kaseyi tekrar daha ılık suyla doldurun. Sabunu saçtan çıkarmak için hafifçe ezin.
  7. Step 7 Remove the doll again and place back on the folded towel.
    Google görselleri 7. Adım Bebeği tekrar çıkarın ve katlanmış havlunun üzerine yerleştirin.
    Bebeği tekrar çıkarın ve katlanmış havlunun üzerine koyun. Saçınızı nazikçe sıkın ve suyun havluya akmasını sağlayın. Suyu sıkmayı bitirdiğinizde bir sonraki adıma geçin.
  8. Step 8 Let the doll's hair air dry.
    Google görseller 8. Adım Bebeğin saçının açık havada kurumasını bekleyin.
    Bebeğin saçının açık havada kurumasını bekleyin. Bebeği havlunun kuru ucunda bırakarak (veya yeni bir havlu kullanın), bebeğin saçlarını bebeğin geri kalanından uzağa doğru yayın. Kurumaya bırakın. Geceleme iyidir.
  9. Step 9 Finger brush and style.
    Google görseller 9. Adım Parmak fırçası ve stili.
    Parmak fırçası ve stili. Kuruduktan sonra saçınıza istediğiniz gibi bir tarz kazandırmayı deneyebilirsiniz.

Uyarılar

• Ilık su kullanın; sıcak su kullanmayın. Teşekkürler Faydalı 24 Faydalı Değil 1

İhtiyacınız Olan Şeyler

• Lahana yama bebeği
  • su
  • Kase, büyük
  • Havlu
  • Nazik el sabunu/sıvı el sabunu