VLC'de Tüm YouTube Oynatma Listesi Nasıl İzlenir.

VLC'de Tüm YouTube Oynatma Listesi Nasıl İzlenir

Hiç ilgi çekici videolardan oluşan oynatma listesinin tamamını tarayıcınızın dışında izlemek istediniz mi? Tek bir videoyu oynatmak istiyorsanız tek yapmanız gereken "Medya"ya tıklamak, "Ağ Akışını Aç"a tıklamak, video URL'sini girmek ve "Oynat"a basmaktı. Ancak bir oynatma listesi URL'si yapıştırırsanız oynatıcının yapacağı tek şey ilk videoyu oynatmak olacaktır. İşte VLC için Çalma Listesi Ayrıştırıcı eklentisini kurtarmaya geliyor.

Adımlar

1. Adım 1 VLC'nin güncel olduğundan emin olun.
    Google görselleri 1. Adım VLC'nin güncel olduğundan emin olun.
    VLC'nin güncel olduğundan emin olun.
  2. Adım 2 YouTube'u indirin...
    Google görselleri Adım 2 YouTube'u indirin...
    VLC için YouTube Oynatma Listesi Ayrıştırıcı eklentisini indirin .
    • "İndir" butonuna bastığınızda bir metin dosyasına yönlendirileceksiniz. Sağ tıklayıp "Farklı Kaydet"e tıklamanız yeterli.
  3. VLC'de Tüm YouTube Oynatma Listesi Nasıl İzlenir
    Google görselleri VLC'de Tüm YouTube Oynatma Listesi Nasıl İzlenir
    Dosyayı kaydederken ".lua" uzantısıyla kaydettiğinizden emin olun. Şimdi kaydedilen dosyayı işletim sisteminize bağlı olarak uygun bir klasöre taşıyın:
    • Windows : %ProgramFiles%VideoLANVLCluaplaylist
    • Linux: /usr/lib/vlc/lua/playlist/
    • Mac OS X: /Applications/VLC.app/Contents/MacOS/share/lua/playlist/
  4. 4. Adım İstediğiniz YouTube oynatma listesini bulun ve URL'sini kopyalayın.
    Google görselleri 4. Adım İstediğiniz YouTube oynatma listesini bulun ve URL'sini kopyalayın.
    İstediğiniz YouTube oynatma listesini bulun ve URL'sini kopyalayın.
    • URL'yi "Ağ Penceresini Aç"a yapıştırın.
      4. Adım İstediğiniz YouTube oynatma listesini bulun ve URL'sini kopyalayın.
      Google görselleri 4. Adım İstediğiniz YouTube oynatma listesini bulun ve URL'sini kopyalayın.
    • İlk video oynatılmaya başlayacak ve diğerleri sıraya girecek.

Uyarılar

• Bu eklenti bazı oynatma listelerinde çalışmayabilir. Teşekkürler Faydalı 0 Faydalı Değil 0