Bir Kızdan Gelen “Lmao” Mesajı Ne Anlama Gelir ve Buna Nasıl Cevap Verilir?.

Bir Kızdan Gelen “Lmao” Mesajı Ne Anlama Gelir ve Buna Nasıl Cevap Verilir?

Onun “lmao”sunun sizin komik olduğunuzu düşündüğü, sizden hoşlandığı veya sohbetten sıkıldığı anlamına gelip gelmediğini öğrenin

Bir kıza mesaj atıyorsun ve o da sana basit bir "lmao" ile karşılık vermeye devam ediyor. Bu söylediklerinizi beğendiği anlamına mı geliyor yoksa bu kısa mesaj sohbeti bitirmenin bir yolu olabilir mi? Bu makalede, ister mesaj atın, ister sosyal medyada mesaj atın, hatta bir flört uygulamasında sohbet edin, onun "lmao"sunun ne anlama geldiğini anlamanıza yardımcı olacağız. Bu mesaja yanıt verilmesi zor olabileceğinden, konuşmanızı sürdürmek için neler söyleyebileceğiniz konusunda size tavsiyelerde de bulunacağız.

Bilmeniz Gerekenler

• Bir kızın "lmao"su muhtemelen sizi komik bulduğu, söyleyecek başka bir şeyi olmadığı veya artık sohbetle ilgilenmediği anlamına gelir.
  • Ona günüyle ilgili bir soru sorun ya da "lmao" mesajını gönderdikten sonra sohbeti devam ettirmek için ne kadar komik olduğunuzu anlatan bir şaka yapın.
  • Komik bir şey bulduğunuzda arkadaşlarınızla gündelik sohbetlerinizde "lmao" gönderin.

Adımlar

Bir Kızdan “Lmao” Anlamları

1. Adım 1 Komik olduğunuzu düşünüyor.
    Google görselleri 1. Adım Sizin komik olduğunuzu düşünüyor.
    Senin komik olduğunu düşünüyor. “Lmao” kelimenin tam anlamıyla “kahkahalarla gülüyorum” anlamına geliyor. Eğer ona aptalca bir hikaye paylaştıysanız ya da ona bir meme ya da şaka gönderdiyseniz ve o da "lmao" diye yanıt verdiyse muhtemelen size mesajınızı komik bulduğunu söylüyordur. Onun "lmao'su", komedi tarzınıza olan takdirini göstermenin ve sizi eğlenceli bulduğunu iletmenin bir yolu olabilir.
    • "Lol" ya da "yüksek sesle gülmeye" benzese de "lmao" olağanüstü derecede komik bir şey bulduğunda kullanılıyor; o kadar ki vücudunun bir kısmıyla gülüyor!
    • Bir şakayı veya hikayeyi gerçekten komik bulduğunda, "lmao" kelimesini "lmaoooooo" gibi bir şeye genişletebilir.
    • Eğer gerçekten ne kadar güldüğünü vurgulamak istiyorsa "lmfao" gönderebilir. "Lmfao", "kahkahalarla gülmek" anlamına geliyor. Bunu gönderdiğinde gerçek hayatta gülüyor olabilir!
  2. Adım 2 O sizinle ilgileniyor.
    Google görselleri 2. Adım O sizinle ilgileniyor.
    Seninle ilgileniyor. Komik mesajlarınızdan veya mesajlarınızdan sonra "lmao" göndermek onun sizden hoşlandığının bir işareti olabilir! Bunu anlayabilirsiniz çünkü o sizin tüm şakalarınıza, gerçekten bayat olanlarına bile gülüyor. Konu çekicilik ve ilişkiler olduğunda kahkaha son derece önemlidir ve size ne kadar çok "lmao" gönderirse ilgisi de o kadar artacaktır.
    • Bazen bir kızın senden hoşlanıp hoşlanmadığını mesaj atarak anlamak zor olabilir, ancak dikkat edilmesi gereken birkaç işaret daha var! İlgilendiğini göstermek için size daha sık mesaj gönderebilir, iltifatlar gönderebilir, kalp emojileri gönderebilir ve kendiniz hakkında sorular sorabilir.
    • O da senden hoşlandığını göstermek için "lmao" sesiyle seninle dalga geçebilir ve flört edebilir. Ona bir şaka ya da meme gönderdiyseniz, "Gerçekten komik olduğunu düşünüyorsun, öyle mi?" diye yanıt verebilir. veya “Laaa çok komiksin! Gülmeyi bırakamıyorum!
  3. Adım 3 Alaycı davranıyor.
    Google görselleri 3. Adım Alaycı davranıyor.
    Alaycı davranıyor. Alaycılığı mesajdan anlamak zor olabilir, ancak siz gülünecek kadar komik olmayan bir şey gönderdikten sonra bir "lmao" gönderirse, onun amacının bu olduğunu anlayacaksınız.
    • "Lmao" aynı zamanda pasif agresif de olabilir ve bir şey hakkındaki hoşnutsuzluğunu doğrudan söylemeden gösterebilir. Eğer ona artık Cuma günü takılamayacağınızı söylerseniz, "Evet, tamam" diye mesaj atabilir.
    • Bir "lmao" gönderdiğinde sana gülüyor olma ihtimali var. Onun mizah anlayışını iyi bilmiyorsanız, bir "lmao" bazen kaba veya küçümseyici görünebilir, özellikle de ona düşünceli bir mesaj veya hikaye gönderdiyseniz ve yanıt verdiği tek şey buysa.
  4. Step 4 She doesn’t have anything else to say.
    Google görseller 4. Adım Söyleyecek başka bir şeyi yok.
    Söyleyecek başka bir şeyi yok. Bazen “lmao” tamamen tarafsızdır. Ne söyleyeceğini bilemeyebilir veya düzgün bir şekilde yanıt verecek zamanı olmayabilir, ancak yine de mesajınızı veya mesajınızı kabul etmek istiyor.
    • "Lol" gibi "lmao" da genellikle cümlesini bitiren bir tür noktalama işareti olarak kullanılıyor. Güldüğünü göstermek için "lmao"yu kullanmayabilir, bunun yerine mesajınızın alındığını ifade etmek için kullanabilir.
  5. Step 5 She’s no longer interested in the conversation.
    Google görselleri 5. Adım Artık sohbetle ilgilenmiyor.
    Artık konuşmayla ilgilenmiyor. “Lmao”, sohbetten sıkıldığının ve bitirmeye çalıştığının bir işareti olabilir. Bu, özellikle konuşmalarınıza çok fazla çaba sarf etmiyorsa ve size tek kelimelik yanıtlar veriyorsa doğru olabilir. Bu genellikle ilgilenmediğinin açık bir işaretidir.

"Lmao" yanıt veriyor

1. Step 1 Continue your previous conversation.
    Google görselleri 1. Adım Önceki görüşmenize devam edin.
    Önceki görüşmenize devam edin. Şakanıza veya hikayenize az önce "lmao" gönderdiyse, ona bu konu hakkında ne düşündüğünü sorarak sohbete devam edin veya daha fazla ayrıntıya girin.
    • Örneğin, ona işyerinde bir iş arkadaşınızın kahvesini üzerinize döktüğünü söylediyseniz ve o da "lmao" diye yanıt verdiyse, "Evet, gerçekten her yere yayıldı!" gibi bir yanıt verin. Şimdi yeni bir gömlek almak için alışverişe çıkmam gerekiyor!”
    • Hikayeniz hakkında bir soru sorarak konuşmayı sürdürürse, ilk "lmao"su muhtemelen bunun komik olduğunu düşündüğü ancak daha sonra ne söyleyeceğinden emin olmadığı anlamına geliyordu.
  2. Step 2 Ask her a question to keep the conversation going.
    Google görselleri 2. Adım Konuşmayı sürdürmek için ona bir soru sorun.
    Konuşmayı sürdürmek için ona bir soru sorun. Mesajlarınıza yalnızca "lmao" ile yanıt veriyorsa konuyu değiştirin! Bunu yapmanın kolay bir yolu, mesaj alışverişinizi yeniden canlandırmak için ona düşündürücü veya aptalca bir soru sormaktır.
    • Ona "Günün nasıl geçti?" diye sorun. "Peki, dün gece o yeni restoranı denedin mi?" ya da “Peki, en sevdiğiniz köpek türü hangisi?” diye ona sürpriz yapın. veya “Hiç tüplü dalış yaptınız mı?”
    • Siz konuyu değiştirdikten sonra sohbete katılıyorsa, ilk "lmao"su muhtemelen önceki konuyla pek ilgilenmediği anlamına geliyordu.
    • Siz konuyu değiştirdikten sonra "lmao" veya başka tek kelimelik yanıtlar göndermeye devam ederse, hâlâ sıkılmış olabilir veya size doğru düzgün yanıt verecek zamanı olmayabilir. Ona tekrar mesaj atmak için bir iki gün bekleyin ve yanıtlarının nasıl olacağını görün.
  3. Step 3 Make a joke about her “lmao” response.
    Google görselleri 3. Adım Onun "lmao" yanıtıyla ilgili bir şaka yapın.
    Onun “lmao” yanıtıyla ilgili bir şaka yapın. Paylaştığınız bir hikaye veya şaka hakkında "lmao" gönderdiğinde, şakacı bir şekilde yanıtını söyleyin. Gerçekten ona gülüyor mu? Senin bir komedi dehası olduğunu mu düşünüyor yoksa sana mı gülüyordu?
    • "Birinin komik olduğumu düşünmesine çok sevindim!" deyin. “Bunu yaptığınızdan gerçekten şüpheliyim…” veya “Sanırım kendi özel komedimi hak ediyorum, değil mi? yüksek sesle gülmek."
    • Eğer seninle dalga geçiyorsa, ilk "lmao"su muhtemelen senin komik olduğunu düşündüğü anlamına geliyordu. Ayrıca senden hoşlandığına dair potansiyel bir işaret de olabilir.
  4. What an “Lmao” Text Means from a Girl and How to Respond to It
    Google görselleri Bir Kızdan Gelen "Lmao" Mesajının Anlamı ve Buna Nasıl Cevap Verilir?
    "Lmao" tepkisi hakkında onunla flört et. Onunla ilgileniyorsanız sen de onunla flört edebilirsin. "Vay canına, çok tatlısın ve beni komik mi buluyorsun?" deyin. veya "Eminim gülüşün çok tatlıdır." Daha sonra bir şakayla onu tekrar güldürebilir veya cilveli sohbeti devam ettirmek için kendisi hakkında sorular sorabilirsiniz.
    • Eğer o da size iltifat ederek veya sevimli bir emoji göndererek sizinle flört ediyorsa, ilk "lmao"su muhtemelen sizinle ilgilendiğinin bir işaretiydi.
  5. Step 5 Send her an “lmao” back.
    Google görselleri 5. Adım Ona ​​bir "lmao" yanıtı gönderin.
    Ona bir "lmao" geri gönder. Ne söyleyeceğinizden emin değilseniz veya başka bir şeyle yanıt verecek zamanınız yoksa, bu yanıt asla başarısız olmaz. Bu aynı zamanda konuşmayı devam ettirecek bir şeyler düşünmesi için topu kendi sahasına koyar.
    • "Lol", "hahaha", "hehehe" gibi diğer gülme yanıtları ve "?" gibi emojiler veya "?" yanıt olarak da işe yarar.
    • Eğer o da karşılık olarak gülerse ya da hiç cevap vermezse, ilk "lmao"su onun konuşmayı bitirdiğinin işareti olabilir. Bazı konuşmalar doğal olarak sona erer, o yüzden yarın onunla tekrar görüşün.

“Lmao”yu kime gönderebilirim?

1. Send “lmao” to friends and acquaintances.
    Google görselleri Arkadaşlarınıza ve tanıdıklarınıza “lmao” gönderin.
    Arkadaşlarınıza ve tanıdıklarınıza “lmao” gönderin. Çünkü “lmao” argo bir kısaltmadır ve bu anlamda daha kaba bir kısaltmadır, onu resmi veya profesyonel bir ortamda kullanmamak en iyisidir. Bir mesajı, şakayı, meme'yi veya videoyu komik bulduğunuzu ifade etmek istediğinizde gündelik konuşmalarda bunu kullanın. Ayrıca konuştuğunuz kıza da komik olduğunu hissettirmeyi unutmayın!