Astrolojide Mars Ne Anlama Geliyor? İşte Mars Burcunuzun Seks Hayatınız İçin Anlamı.

Astrolojide Mars Ne Anlama Geliyor? İşte Mars Burcunuzun Seks Hayatınız İçin Anlamı

Kızıl gezegen Mars'ın astrolojide güçlü bir anlamı vardır ve hayatınızı sandığınızdan daha fazla etkileyebilir. Mars, sizi harekete geçirecek ve işlerinizi halledecek eylem gezegenidir. Onun enerjik kuralı, ilkel yönümüzü ve tutkularımızın peşinden nasıl koşacağımızı - hayatta istediklerimizi elde etmeye nasıl yaklaştığımızdan, çarşafların arasında nasıl davrandığımıza kadar - yönetir. Astrolojide Mars'ın neyi temsil ettiğini ve Mars burcunuzun ne anlama geldiğini öğrenmeye hazırsanız kaydırmaya devam edin.

Adımlar

Mars astrolojide neyi temsil eder?

1. Mars arzuyu, dürtüyü, enerjiyi ve cinselliği sembolize eder.
    Google görselleri Mars arzuyu, dürtüyü, enerjiyi ve cinselliği sembolize eder.
    Mars arzuyu, dürtüyü, enerjiyi ve cinselliği sembolize eder. Bu gezegen, adını Roma savaş tanrısıyla paylaşıyor; dolayısıyla her şey saldırganlık, hayatta kalma ve hayvan içgüdüsüyle ilgili. Olumlu tarafı, Mars harekete geçmemize ve iddialı hareket etmemize yardımcı oluyor. Olumsuz tarafı ise Mars bizi dürtüsel davranışlara sürükleyebilir. Şöyle söyleyelim; eğer bir araba olsaydınız, Mars benzin deposu olurdu. Evet, patlama potansiyeli var ama o olmadan çok uzağa gidemezsiniz.
    • Venüs aşkı yönetirken, Mars cinsel arzuyu yönetir.
    • Güneş aynı zamanda enerjiyi ve dürtüyü yönetirken, Mars yaratıcı enerjiden ziyade kişisel enerjiyi yönetir.
    • Mars'ın astrolojik sembolü ♂'dir ve bu aynı zamanda simyada demirin eski sembolüdür. Demir ise Mars'ta bulunan kırmızı toprakla olduğu kadar kanla da yakından ilişkilidir.
    • Mars, egoyu yöneten Birinci Evin doğal yöneticisidir.

Mars hangi burçları yönetiyor?

1. Mars, Koç ve Akrep burcunun doğal yöneticisidir.
    Google görselleri Mars, Koç ve Akrep burcunun doğal yöneticisidir.
    Mars, Koç ve Akrep burcunun doğal yöneticisidir. Ateşli Koç için Mars'ın etkisi, bu burcun en temel niteliklerini ortaya çıkarır: saldırganlık, tutku ve saf arzu. Karanlık ve gizemli Akrep için Mars, gizemli gök cismi Plüton'un yanında hüküm sürer. Gezegensel etkilerin birleşimi, Akrep'i yoğun duygusal derinliğin ve gizemin bir işareti yapar.
    • Koç, Yunan mitolojisinde savaş tanrısıdır.

Mars Burcunuzu Nasıl Bulabilirsiniz?

1. Doğum tarihinizi ve saatinizi çevrimiçi bir hesap makinesine veya tabloya girin.
    Google görselleri Doğum tarihinizi ve saatinizi çevrimiçi bir hesap makinesine veya tabloya girin.
    Doğum tarihinizi ve saatinizi çevrimiçi bir hesap makinesine veya tabloya girin. Mars burcunuz, doğduğunuz sırada Mars'ın içinden geçtiği burç anlamına gelir. Hızlı ve anlaşılır bir cevap için "Mars burcu hesaplayıcısı"nı arayabilirsiniz. Alternatif olarak, doğduğunuzda tüm gezegenlerin nerede bulunduğunu görmek istiyorsanız bir “astroloji doğum haritası” arayabilirsiniz. Grafik yöntemini seçerseniz, Mars burcunuzu belirlemek için Mars'ın hangi burç altına düştüğüne bakmanız yeterlidir.
    • Örneğin, eğer Mars haritanızın Koç bölümünde yer alıyorsa, Koç burcunda bir Mars olursunuz.
    • Doğum haritasına "doğum haritası" da denir.

Mars Burcunuz Kişiliğinizi ve Seks Yaşamınızı Nasıl Etkiler?

1. Adım 1 Mars Koç burcunda:
    Google görselleri Adım 1 Mars Koç burcunda:
    Koç'ta Mars: Bu ateş burcunun doğal yöneticisi Mars olduğundan, öfkeniz ve harekete geçme yeteneğiniz öfkelenmeye eğilimlidir. İnsanlar sizi dürtüsel veya tam bir adrenalin bağımlısı olarak tanımlayabilir çünkü yeni bir şeyin peşindesiniz ve her zaman dostça rekabete hazırsınız. Yatak odasında ön sevişmeyi atlayıp doğrudan aksiyona dalmayı tercih edersiniz.
  2. Adım 2 Mars Boğa burcunda:
    Google görselleri Adım 2 Mars Boğa burcunda:
    Mars Boğa Burcunda: Boğa sabit bir dünya burcudur, yani yavaş ve sabittir. Mars burcunun boğası ile aynı konumda olduğundan, her şeyin üstesinden gelebilecek güce ve dayanıklılığa sahipsiniz, ancak aceleye getirilmeyeceksiniz. Seks hayatınız söz konusu olduğunda, kendinize zaman ayırmayı ve şehvetli zevkin her anının tadını çıkarmaya odaklanmayı seviyorsunuz.
  3. Adım 3 Mars İkizler burcunda:
    Google görselleri Adım 3 Mars İkizler burcunda:
    Mars İkizler Burcu: Mars İkizler burcunda doğan insanlar kıvrak bir zekaya ve hızlı bir dile sahiptirler. Sen akıcı bir konuşmacısın ve birkaç güzel sözle kalabalığı harekete geçirebilecek tek kişisin. İkizler değişken (değişken) bir hava burcu olduğundan Mars'ın enerjisi bazen sizi biraz dağınık ve halsiz yapabilir. Konu seks hayatınıza gelince, yenilik ve değişime can atıyorsunuz. Her şeyden çok, müstehcen konuşmayı ve fantezileriniz hakkında konuşmayı seviyorsunuz.
  4. Adım 4 Mars Yengeç burcunda:
    Google görselleri Adım 4 Mars Yengeç burcunda:
    Mars Yengeç burcunda: Yengeç son derece duygusal bir işarettir ve Mars'ın etkisi üzüntünüzü öfkeye itme eğiliminde olabilir. Bu yerleşimdeki yoğun duygular nedeniyle, Mars'ı Yengeç burcunda olan insanlar doğru yolu bulmakta ve somut bir karar vermekte zorlanabilirler. Seks hayatınızı merak mı ediyorsunuz? Seks sırasında her zaman ön sevişme ve derin duygusal bağlantıya hazırsınız, ancak aynı zamanda su burcu doğanızla bağlantı kurduğunuz duş seksi gibi eğlenceli şeylere de hazırsınız.
  5. Adım 5 Mars Aslan burcunda:
    Google görselleri Adım 5 Mars Aslan burcunda:
    Aslan burcundaki Mars: Bu gezegen yerleşimi gücü haykırıyor! Ateşli Aslan ve enerjik Mars bir araya gelerek cesur ve atılgan bir tutku yaratıyor. İster kişisel ister profesyonel hayatınızda olsun, sorumluluk almayı ve istediğiniz şeyin peşinden gitmeyi seviyorsunuz. Her şeyden çok, dünyada parlayacak yerinizi bulmak ve yaratıcı enerjinizi etrafınızdakilerle paylaşmak istiyorsunuz. Yatakta biraz baskın ve biraz şakacı olmaktan çekinmiyorsunuz ve lüks olan her şeyi seviyorsunuz; ipeksi çarşafları düşünün.
  6. Adım 6 Mars Başak burcunda:
    Google görselleri Adım 6 Mars Başak burcunda:
    Mars Başak'ta: Bu gezegensel yerleşim tek kelimeyle "yöntemseldir". Harekete geçmeyi seviyorsunuz ancak önce araştırmanızı ve durum tespitinizi yapmanız gerekiyor. Kendiliğindenlik yerine planları tercih ediyorsunuz ve üretken hissetmeyi seviyorsunuz. Seks yaşamınızda da aynı derecede düşüncelisiniz. Başak, haberci gezegen Merkür tarafından yönetildiğinden, aktif iletişim ve partnerinizin de iyi vakit geçirmesini sağlamakla meşgulsünüz.
  7. Adım 7 Mars Terazi burcunda:
    Google görselleri Adım 7 Mars Terazi'de:
    Mars Terazi'de: Terazi için denge ve diplomasi çok önemlidir; ancak atılgan Mars bunu tersine çevirebilir. Bu gezegensel yerleşim nedeniyle, özellikle üzgün olduğunuzda gerçekte nasıl hissettiğinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Mars'ın güçlü enerjisi sizi her şeyi serbest bırakmaya çeker, ancak Terazi'nin barışsever doğası size her şeyi dizginlemenizi söyler. Seks ve arzuya gelince, her şeyi romantik ve tatlı tutmayı seversiniz. tutkulu ve ateşli.
  8. Adım 8 Mars Akrep burcunda:
    Google görselleri Adım 8 Mars Akrep'te:
    Mars Akrep'te: Mars'ın Akrep üzerindeki doğal hakimiyeti cesur bir yoğunluk yaratır. Tam kontrol ve keskin odaklanmayla hayatı bir neşter gibi kesiyorsunuz. Akrep'in yüzeysel tarzı nedeniyle, eğer birine kızıyorsanız, bundan rahatsız değilmiş gibi görünmeye çalışırsınız. Açıkça yüzleşmek yerine çekingen taktikler ve manipülasyona başvuruyorsunuz. Ancak yatak odasında tatlı seks ve yoğun duygusal bağlardan hoşlanıyorsunuz.
  9. Adım 9 Mars Yay burcunda:
    Google görselleri Adım 9 Mars Yay burcunda:
    Mars Yay burcunda: Yay en maceracı burçtur ve Mars Yay burcundayken hayat sloganınız “ya hep ya hiç” olur. Siz bir jet sosyetesiniz, her şeyi göze alan birisiniz ve konfor alanınızın dışına çıkma fırsatını yakalarsanız, neredeyse otomatik olarak "evet!" diyeceksiniz. Sevgilinizle birlikteyken yeni pozisyonlar denemeye, oyuncakları denemeye ve partnerinizin nelerden hoşlandığını öğrenmeye meraklısınızdır. Hatta egzotik, güzel yerlerde tatilde seks yapmayı bile hayal ediyorsunuz.
  10. Adım 10 Mars Oğlak burcunda:
    Google görselleri Adım 10 Mars Oğlak burcunda:
    Oğlak burcundaki Mars: Mars bu topraklanmış toprak burcuna yerleştiğinde, enerjiniz ve dürtünüz olur, ancak işleri her seferinde bir adım atarsınız. Bir planla başlamayı ve büyük projeleri daha küçük kilometre taşlarına bölmeyi tercih edersiniz. Sinirlendiğinizde, öfkenizi bastırıp, bu öfkeyi üzerinde çalıştığınız şeye kanalize etme eğiliminde olursunuz. Sekse gelince, dünya burcunun etkisi sizi fetişlerden oyuncaklara kadar farklı zevk türlerini keşfetmeye teşvik edebilir. Cap güce aç bir işaret olduğundan, muhtemelen güç oyununda baskın bir rol üstlenmek durumundasınız.
  11. Adım 11 Mars Kova burcunda:
    Google görselleri Adım 11 Mars Kova burcunda:
    Kova burcundaki Mars: Kova insani bir burçtur ve Mars'ın etkisi, mümkün olduğu kadar çok insana yardım edebilecek geleceğe yönelik hedefleri takip etmek için sizi büyük düşünmeye yönlendirecektir. Hedeflerinize ulaştıkça alışılmışın dışında yaklaşımlara yöneleceksiniz ve eksantrik çözümleri seveceksiniz. Aşk söz konusu olduğunda platonik ilişkileri romantik ilişkilere tercih edersiniz. Bununla birlikte, tamamen benzersiz kişiliğinize sahip birini bulana kadar gündelik seksten çekinmezsiniz.
  12. Adım 12 Mars Balık burcunda:
    Google görselleri Adım 12 Mars Balık burcunda:
    Mars Balık burcunda: Mars bu değişken burçta yerleştiğinde düşünceleriniz ve duygularınız herhangi bir yöne doğru akabilir. Şefkatli, nazik ve empatiksiniz, dolayısıyla öfke kendinizi çelişkili hissetmenize neden olabilir ve genellikle derin bir acıdan kaynaklanır. Balık burcunun şefkatli doğası, memnun etmeyi amaçlayan, ancak maneviyat ve derin varoluşsal konular hakkında yastık sohbeti yapmayı da aynı derecede seven bir partner olduğunuz cinsel yaşamınızda da devam ediyor.

Mars Dönüşünüz

1. Yaklaşık her 2 yılda bir, Mars doğduğunuz andaki aynı yere geri döner.
    Google görselleri Mars yaklaşık her 2 yılda bir, doğduğunuz andaki aynı yere geri döner.
    Yaklaşık her 2 yılda bir, Mars doğduğunuz andaki aynı yere geri döner. Mars'ın doğum haritanızda doğum pozisyonundan geçtiği 2-3 gün boyunca zorluklarla ve provokasyonlarla uğraşmayı bekleyebilirsiniz. Krizlere hızlı tepki vermeniz, düşmanlarla yüzleşmeniz ve beklenmedik rekabete atılmanız gerekebilir. Diğer taraftan, yeni hedeflere kanalize etmek için kullanabileceğiniz yeni bir taze enerji patlaması yaşayacaksınız.
    • Mars'a dönüşünüz sırasında, yeni bir projeye başlamak veya önümüzdeki 2 yıl içinde gerçekleştirmek istediğiniz görevlerin bir listesini hazırlamak için gezegenin enerjisini kullanın.