Natalya Senchukova, oğlunun boşanmasından sorumlu kişinin adını verdi.

Natalya Senchukova, oğlunun boşanmasından sorumlu kişinin adını verdi

Yıldız ailesinin varisi, eşiyle sadece 11 ay evlilik içinde yaşadı. Ayrılığın nedenini isimlendirmek istemedi ama yeni aşkını neredeyse anında kamuoyuna tanıttı.

Son zamanlarda Viktor Rybin ve Natalya Senchukova'nın isimleri basında giderek daha fazla yer alıyor. Ancak tartışmanın nedeni 30 yılı aşkın süredir birlikte olan eşler değil, oğulları. 

Sonuçta, geçen yıl 24 yaşındaki Vasily sınıf arkadaşı Daria Alyabyeva ile evlendi. Çift sekiz yıldır birlikteydi ve birbirlerini anaokulundan beri tanıyordu. Herkes birlikteliğinin uzun ömürlü olacağına inanıyordu. Ancak evlilikleri kısa sürede dağıldı. Artık birlikte olmak istemediklerini anladılar ve aynı çatı altında bir yıl bile yaşayamadan boşandılar. 

Vasily Rybin ve Daria Alyabyeva

Sanatçının ebeveynleri oğullarının kararına şaşırdılar ama onu desteklediler. Vasily, mali sorunlar yaşamaya başladığından, tam destekle tekrar evlerinde yaşamaya başladı. 

Rybin ve Senchukova, oğullarının boşanmasının ayrıntılarına girmediler. Bir röportajda gençlerin karakter olarak anlaşamadıklarını söylediler. Ancak Vasily, sosyal ağlardaki faaliyetlerine rağmen yabancıların kişisel hayatına girmesine izin vermek istemedi.  

Ancak yakın zamanda genç bir adam ve annesi, Lera Kudryavtseva'nın hem geçmişleri hem de bugünleri hakkında konuştukları "Bir Milyonun Sırrı" adlı programına çıktılar. 

"Tam olarak ne olduğunu söyleyemem. bu uzun bir süre boyunca büyüdü. Akut bir kıskançlık vardı, ama beynimin karıştırılmasını istemedim ve kavga etmek istemedim çünkü bu ağızda hoş olmayan bir tat bırakacaktı," diye itiraf etti Vasily.

Rybin Jr. ayrıca eski eşinin kadın-erkek ayrımının olmadığı yaşam tarzını ve yaratıcılık sevgisini kabul etmediğini de belirtti. Mesela kızlarla aynı odada kıyafet değiştirmesi onun için normaldi ama onun için değildi. 

Bir diğer engel ise mali durumdu:

“Yaşam konumları ve ilgi alanları arasında tam bir uyumsuzluk. Ve ayrıca insani arzuları tatmin etme konusundaki yetersizliğimin bir kısmı.”

Vasili Rybin
Vasili Rybin

Natalya Senchukova çökmekte olan aileyi kurtarmaya çalışsa da Vasily ve Daria ile konuştu. Sonuçta gelinimin eski sevgili olmak istemediğini ama kimsenin bir şey yapamadığını gördüm:

“Ben şunu söylüyorum : “Dasha, Vasya'yı tanıyorsun, onunla her şey aslında çok kolay, sadece ilgiye ihtiyacı var.” Sonra şöyle dedi: “Bende bir sorun vardı, yanlış davrandım.” İlişkiyi kurtarmak istiyordu. Ve biz de istedik. Yanlış davrandığını itiraf etti ama artık çok geçti.”

Google görüntüleri
Valeria ve Vasily" class="image-caption" data-v-19412b14>

Valeria ve Vasily

Ancak Vasily mevcut ilişkiler hakkında daha kolay konuşuyor. Sonuçta o, 19 yaşındaki kaş ustası öğrenci Valeria ile mutlu. Romantizmi boşanmanın hemen ardından başladı. Ve ona göre bu kız ona daha çok yakışıyor. İyi para kazanıyor, sevgilisine hediyelerle sürpriz yapıyor ve eski karısından tamamen farklı davranıyor.

“Beni bir restorana götürüp hesabı ödeyebilir. Bunu ilk kez yaptığında gözlerim büyüdü: "Sen bir tür aziz misin yoksa ne?" Bu benim için alışılmadık bir durumdu. Benden beş yaş küçük bir kız benim paramı nasıl ödeyebilir? Rybin Jr., açıklamalarıyla şok oldu.

Valeria ve Vasily
Vasily ve Valeria

Çift, Vasily’nin işinde tanıştı. Kıza müzik sanatının temellerini öğretti. Aralarındaki tutku, yaratıcılığa olan sevginin zemininde alevlendi. Artık çeşitli konserlerde vakit geçirmeyi seviyorlar.

Fotoğraf: sosyal ağlar