Yakut bir adamın karısı olan Nijeryalı model bir kız çocuğu doğurdu.

Yakut bir adamın karısı olan Nijeryalı model bir kız çocuğu doğurdu

İnternetin "çikolatalı marshmallow" dediği çift, ikinci kez ebeveyn oldu. Ayrıldıkları yönünde söylentiler çıkarken çift önemli bir etkinliğe hazırlanıyordu.

Bu çiftin kaderi sadece Rusya'da değil, uzak Nijerya'da da izleniyor. Yakutsk'tan bir adamla evlenen model Ruth Tette'nin geldiği yer burasıdır.

Dmitry Makrygin, sevgilisini 2018 yılında sicil dairesine götürdü, ailesi tüm Doğu Sibirya'nın en sıradışı ailesi oldu. Açık tenli, çikolataya benziyor - bunun için internette "çikolatalı marshmallow" lakaplıydı.

“25.05.2018 yeni bir aile kurduk. 5 yıldır bu adıma doğru ilerliyoruz. Bu süre zarfında başımıza gelen olaylar, başarısı büyük olasılıkla 11 Oscar olarak tahmin edilecek güçlü, yürek burkan bir melodramın senaryosunu yazmak için kullanılabilir. Kendi gerçek dışı masalımızı yarattık ve hayata geçirdik. Kazandık” diyen bu neşeli mesaj, Ruth'un sosyal ağlarında beş yıldan fazla bir süre önce ortaya çıktı.

Ruth Tette ve Dmitry Makrygin

Çok az insan kızın soğuk Yakutsk'a yerleşebileceğine inanıyordu; yakında anlaşmazlığa düşecekleri tahmin ediliyordu, ancak bunun yerine kafasında vahşi buklelerle sevimli bir bebek doğdu.

2022 yılının sonunda aile, Yakutsk'tan bir zamanlar kalplerini birbirine bağlayan şehir olan St. Petersburg'a taşındı. Burada çift yeni aile yuvalarını kurmaya başladı ve bir şekilde sosyal ağlardan sessizce kayboldu. Altı ay önceki son karelerde aboneler telaşla şu soruyu sordu: "Arkadaşlar, nereye gittiniz?", "İyi misiniz?" Hatta çiftin ayrıldığına dair söylentiler bile yayıldı ancak durumun böyle olmadığı ortaya çıktı.

Aile sadece iyi değil, aynı zamanda çok iyi! Artık Dmitry ve Ruth'un paylaşacakları haberleri var: kışın başında ikinci kez ebeveyn oldular.

• “Bir tanrıça ile evlendi”: Nijerya'dan bir model ve dünyanın en tatlı bebeğini doğuran Yakutsk'tan bir adam bugün nasıl yaşıyor
Dmitry Makrygin ve Ruth Tette çocuklu

"Herkese selam! Uzun zamandır görüşemedik. Öncelikle ben yokken check-in yapmak için yazan herkese teşekkür etmek istiyorum. Gördüğünüz gibi ben ve ailem için her şey harika. Aralık ayının ilk gününde aramıza yeni bir kişi daha eklendi," diye paylaştı Ruth.

Kocasının ve en büyük oğlunun onunla tanıştığı doğum hastanesinden bir kare yayınladı. Mutlu baba kucağında bir bebekle bir bohça tutuyor; pembe fiyonka bakılırsa artık ailede bir kız var.

Ruth Tetteh

Çiftin St. Petersburg'da tanıştığını hatırlayalım: Ruth orada okudu ve Dmitry tatile uçtu. Meydanlardan birinde ince, uzun bacaklı bir güzel gördüm ve onun fotoğrafını çekmeye başladım. Kız bunu fark etti ve paparazzileri reddetmek üzereydi ama düzgün bir İngilizceyle özür diledi. Kelime kelime bir diyalog ortaya çıktı ve bu diyalog çok hızlı bir şekilde daha fazlasına dönüştü. Kocası sevgiyle karısına Rusi diyor ve kelimenin tam anlamıyla ondan toz zerrelerini uzaklaştırıyor.

Fotoğraf: sosyal ağlar